Bruce Willis ODMAWIA noszenia maseczki! Wyrzucili go z apteki

2021-01-13 10:45 zw

Od tej strony go nie znaliśmy! Bruce Willis (66 l.) okazał się przeciwnikiem noszenia masek w przestrzeni publicznej. Gwiazdor mimo panujących w Stanach Zjednoczonych surowych restrykcji niby nigdy nic poszedł na zakupy z odsłoniętą twarzą. Okazało się, że nie ma dla niego taryfy ulgowej.

Gwiazdy mogą chodzić bez masek? Z takiego założenia wyszedł najwyraźniej Bruce Willis (66 l.). Świat obiegły zdjęcia, na których widać gwiazdora "Szklanej pułapki" paradującego po ulicach Los Angeles z odsłoniętą twarzą mimo panujących w Stanach Zjednoczonych surowych restrykcji. Aktor niby nigdy nic poszedł na zakupy bez maseczki. Ale kiedy wszedł do apteki, okazało się, że nie ma tam dla niego taryfy ulgowej.

NIE PRZEGAP: BESTIA zaatakowała Hiszpanię! ZIMA STULECIA. Ludziom grozi głód

Jak pisze "Page Six", personel kazał mu natychmiast włożyć maskę, a kiedy Bruce Willis odmówił, został zdecydowanie poproszony o wyjście na zewnątrz. Kiedy sprawa wyszła na jaw, aktor zaczął się mętnie tłumaczyć, że zrobił "błąd w ocenie sytuacji".Tymczasem we wtorek w USA padł rekord - w ciągu jednej doby z powodu koronawirusa zmarło 4470 osób.

NIE PRZEGAP: SEKS SKANDAL na królewskim dworze! Kuzyn królowej GWAŁCIŁ w nawiedzonym zamku

Nie maseczki, nie przyłbice. Zobaczcie, co wymyślili Kanadyjczycy
Najnowsze