SEKS SKANDAL na królewskim dworze! Kuzyn królowej GWAŁCIŁ w nawiedzonym zamku

2021-01-13 8:10 zw
Królowa Elżbieta II
Autor: Eastnews Królowa Elżbieta II

Następny seks skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Kuzyn królowej został aresztowany za napaść seksualną na 26-latkę w nawiedzonym zamku należącym do royalsów. Simon Bowes-Lyon (34 l.), 19-ty hrabia Strathmore i Kinghorne, został aresztowany, usłyszał zarzuty i przyznał się do winy.

Na oficjalnych uroczystościach pojawiał się niekiedy tuż za księciem Williamem i księćiem Harrym. Jest spokrewniony z samą Królową Matką, a więc również można go uznać za krewniaka obecnie panującej monarchini. Simon Bowes-Lyon (34 l.), 19-ty hrabia Strathmore i Kinghorne, okazał się jednak zboczeńcem i i zhańbił brytyjską rodzinę królewską jak wcześniej książę Andrzej. Na dworze wybuchł kolejny seks skandal. Co dokładnie zrobił kuzyn monarchini?

NIE PRZEGAP: BESTIA zaatakowała Hiszpanię! ZIMA STULECIA. Ludziom grozi głód

Do wydarzeń tych doszło jeszcze pod koniec 2020 roku, jednak dopiero teraz wyciekły do mediów. Na szkockim zamku Gladis, uznawanym zresztą za jeden z najbardziej nawiedzonych w kraju, odbywała się wówczas pewna kameralna weekendowa impreza. Jedna z uczestniczek, nie nazwana z imienia i nazwiska przez media 26-latka, spała już w swoim pokoju, gdy wdarł się tam pijany hrabia. Siłą ściągnął z niej koszulę nocną, rzucił kobietę na łóżko, a gdy chciała uciec, przycisnął ją do ściany i obleśnie obmacywał, mówiąc, że we własnym domu może zrobić, co chce. Na szczęście zanim doszło do wymuszonego stosunku, kobieta zdołała wyrzucić zboczeńca z pokoju. Hrabia został aresztowany i usłyszał zarzut napaści seksualnej, może trafić za kratki na 5 lat. Wyszedł za kaucją i przeprosił za swoje zachowanie.

NIE PRZEGAP: Buntownicy ZBROJĄ się na Bidena! Zamieszki W KAŻDYM stanie. Trump ostrzega

Książę WYRZUCONY z rodziny królewskiej! Jest decyzja królowej
Najnowsze