Irlandka miała 56 lat

Ostatni wpis Sinead O'Connor łamie serce. Wspomniała w nim ukochaną osobę

2023-07-26 22:35

Sinead O'Connor nie żyje. Wokalistka zmarła 26 lipca. Jej ostatni wpis w mediach społecznościowych łamie serce. Wspomniała w nim swojego ukochanego syna Shane'a, który odszedł w styczniu 2022 roku.

Ostatnie wpisy Sinead O'Connor łamią serce

W środę, 26 lipca, portal irishtimes.com poinformował, że Sinead O'Connor zmarła. Smutne wieści potwierdziła rodzina artystki, która wydała oświadczenie. - Z wielkim smutkiem ogłaszamy odejście naszej ukochanej Sinéad. Jej rodzina i przyjaciele są zdruzgotani i proszą o prywatność w tym bardzo trudnym czasie – czytamy. Irlandka miała 56 lat.

Na razie nie ma oficjalnych informacji o przyczynach śmierci wokalistki. Ona sama od lata zmagała się z różnymi problemami natury psychicznej, o których mówiła publicznie. Wielokrotnie opowiadała m.in. o życiu z chorobą afektywną dwubiegunową (ChAD) oraz zaburzeniach osobowości typu borderline.

Nigdy nie pogodziła się ze śmiercią Shane'a

Wielki coś na Sinead O'Connor spadł w styczniu 2022 roku, kiedy samobójstwo popełnił jej ukochany syn, 17-letni Shane. Piosenkarka strasznie cierpiała po jego śmierci, z którą nigdy się nie pogodziła.

Właśnie zmarłemu synowi poświęciła ostatnie swoje wpisy w mediach społecznościowych. 17 lipca napisała m.in.: - Od tamtej pory żyję jak nieumarłe, nocne stworzenie. Był miłością mojego życia, lampą mojej duszy. Byliśmy jedną duszą w dwóch połówkach. Był jedyną osobą, która kiedykolwiek kochała mnie bezwarunkowo – wyznała wokalistka.

Podobny deklaracji znajdziemy więcej na jej profilu. 8 lipca z kolei zamieściła nagranie, w którym mówi m.in.: - Tak czy siak wyglądam jak gó*no, dlatego nie chciałam nagrywać wideo. Ale wiecie, sposób, w jaki niestety odchodzi twoje dziecko, nie jest dobry dla czyjegoś ciała ani duszy.

Sinead O'Connor w sumie miała czwórkę dzieci, córkę i trzech synów.

Artystka z Dublina światową sławę zyskała w 1990 roku dzięki przebojowi „Nothing Compares 2 U”. W sumie nagrała 10 albumów. Głośno o O Sinead O'Connor był również w 1992 r., kiedy podczas programu Saturday Night Live podarła zdjęcie Jana Pawła II. Jak mówiła, był to protest przeciwko postępowaniu Kościoła Katolickiego, który milczał w sprawie molestowania dzieci przez księży.

W 2021 r. ukazała się jej autobiografia „Rememberings”, w Polsce znana jako „Wspomnienia”. Opowiadała w niej m.in. o swoich zaburzeniach psychicznych i trudnym dzieciństwie.

Nie żyje Sinead O'Connor. Piosenkarka miała 56 lat
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany