Papież Franciszek zawiesza swoją działalność! Jest pod opieką lekarzy

i

Autor: AP/Andrew Medichini Papież Franciszek zawiesza swoją działalność! "Jest pod opieką lekarzy"

Papież Franciszek ZAWIESZA działalność?! "Jest pod opieką lekarzy"

2022-05-03 8:30

Zaskakujące informacje na temat papieża Franciszka (86 l.)! Według argentyńskiej gazety Clarin Ojciec Święty postanowił na jakiś czas całkowicie zawiesić swoją działalność. Pozostaje pod opieką lekarzy, którzy zdecydowanie zalecili mu "odpoczynek absolutny". Co dolega papieżowi Franciszkowi? Czy jego stan jest poważny? Na razie brak oficjalnego komentarza Watykanu w tej sprawie. Wiemy, co mówi się nieoficjalnie.

Papież Franciszek ma już 86 lat i podobnie jak jego poprzednicy, zmaga się z wynikającymi z wieku problemami zdrowotnymi. Dotychczas jednak wydawał się w dobrej kondycji. Jednak teraz argentyńska gazeta Clarin publikuje zaskakujące informacje na temat papieża Franciszka! Według dziennikarzy z Argentyny Ojciec Święty postanowił na jakiś czas całkowicie zawiesić swoją działalność! Pozostaje pod opieką lekarzy, którzy zdecydowanie zalecili mu "odpoczynek absolutny". Także w najbliższą niedzielę, 8 maja nie będzie przewodniczył ceremonii święceń nowych księży diecezji rzymskiej. Na razie brak oficjalnego komentarza Watykanu w tej sprawie. Co dolega papieżowi Franciszkowi? Czy jego stan jest poważny? Jeśli wierzyć doniesieniom Clarin, życie papieża nie jest zagrożone, a odłożenie na dziesięć dni wszelkich obowiązków wynika z problemów natury ortopedycznej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Orban wiedział, że zacznie się wojna i chciał rozbioru Ukrainy?! Szokujące oskarżenia

PRZECZYTAJ TAKŻE: Oto Aniołki Putina! Te celebrytki wspierają wojnę na Ukrainie. Szokujące WIDEO

Sonda
Kto był lepszym papieżem?

Konkretnie chodzi o ból w kolanie, ostatnio nasilający się i uniemożliwiający Franciszkowi poruszanie się. Clarin powołuje się na ortopedę dr Francesco Bove, który uważa, że problemy papieża wynikają z operacji wszczepienia protezy stawu biodrowego, jaką przebył jeszcze w 1994 roku w Buenos Aires. "Jeśli przez dłuższy czas nie będzie poprawy, konieczna może być operacja, aby przywrócić funkcję stawów" - dodał specjalista. Ostatnio o papieżu mówiło się często w kontekście wojny na Ukrainie. Franciszek nie potępił wprost Władimira Putina i w wywiadzie dla argentyńskiego dziennika "La Nacion" tłumaczył to tak: "Papież nie wymienia nigdy głowy państwa, a tym bardziej kraju, który jest większy od jego głowy państwa".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rosja wykorzystuje DELFINY w wojnie na Ukrainie! Są zdjęcia satelitarne

PRZECZYTAJ TAKŻE: Było o krok od "wypadku jądrowego"! Rosyjski pocisk przeleciał tuż obok

Ks. Isakowicz-Zaleski ostro o postawie papieża Franciszka Szkodzi Kościołowi