Laptop syna Joe Bidena skrywa mroczne tajemnice? Prostytutki, narkotyki i pornografia to jeszcze nie wszystko

2021-04-12 19:45 Ewa Jabłońska
Prostytucja płatny sex erotyka
Autor: SHUTTERSTOCK Prostytucja płatny sex erotyka

Zawartość laptopa 51-letniego Huntera Bidena, syna prezydenta Stanów Zjednoczonych, może faktycznie być tak porażająca, jak mówił o niej jeszcze w kampanii prezydenckiej Donald Trump.

Laptop Huntera Bidena można spokojnie nazwać ulubionym laptopem Donalda Trumpa. To na temat jego rzekomej zawartości były prezydent rozwodził się wielokrotnie z namaszczeniem. Teraz oskarżenia Trumpa, ale tylko te skierowane pod adresem Bidena-syna, potwierdza redakcja brytyjskiego dziennika „Daily Mail”. Tabloid wszedł w posiadanie plików pochodzących rzekomo z osobistego laptopa syna prezydenta USA, przejętego przez służby w czasie, gdy laptop był w naprawie. Ponad 154 tys. e-maili, 103 tys. wiadomości tekstowych i 2 tys. zdjęć oraz setki budzących wstręt filmów, miało trafić do redakcji brytyjskiego dziennika. Podobno z treści twardego dysku laptopa wyłania się obraz utracjusza i narkomana, nie płacącego podatków, ale wydającego krocie na wynajem luksusowej rezydencji. Syn Bidena bierze rzekomo twarde narkotyki, korzysta z usług prostytutek, ma konto na portalu z filmami dla dorosłych, a nawet umieszcza w sieci tego typu własne zdjęcia, tyle że z zamazaną twarzą. Tabloid zdradził, że Hunter Biden korzystał z usług Dianny Pagano, kobiety, która została w listopadzie ubiegłego roku oskarżona o prowadzenie zorganizowanej grupy przestępczej, o produkcję narkotyków i handel nimi. Podczas gdy tabloid zdradza kolejne sekrety laptopa syna prezydenta USA, FBI nadal bada zawartość urządzenia. Okazuje się bowiem, że nie tylko Hunter Biden korzystał z laptopa. On sam broni się, że, jak to ujął w jednym z wywiadów, „laptop mógł mu zostać skradziony, możliwe też, że został zhakowany, a możliwe, że w tej sprawie działał rosyjski wywiad”. Do uzależnienia od narkotyków i alkoholu syn Bidena przyznał się w książce pt. „Beautiful Things”.

NARKOTYKI w pałacu! Skandal w rodzinie królewskiej, nowy dramat KRÓLOWEJ

Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze