Wafah Dufour bin Laden - siostrzenica BIN LADENA podbija Amerykę

2011-05-07 20:23 KM

Znany z religijnego fanatyzmu Osama bin Laden (+54 l.) musiał być wściekły na wieść o tym, czym para się jego siostrzenica. Podczas gdy on walczył z "zepsutą" Ameryką, ona - Wafah Dufour bin Laden (35 l.) - zarabiała krocie, pracując w USA jako modelka. Niemal nago pozowała do zdjęć dla magazynów mody.

Tak bardzo nienawidził USA, że do śmierci z nimi walczył, planując coraz to nowsze ataki terrorystyczne. Amerykańskie media podają, że komandosi, którzy zabili bin Ladena, przechwycili tajne dokumenty i komputery zbrodniarza. Wynika z nich, że terrorysta szykował się do kolejnych zamachów na terenie USA. Materiały dowodzą, że w 10. rocznicę ataku na dwie wieże World Trade Center grupa fanatyków chciała przeprowadzić serię krwawych ataków na pociągi w czterech miastach - Waszyngtonie, Nowym Jorku, Chicago i Los Angeles.

Przeczytaj koniecznie: Richard Perle, były doradca prezydenta Busha: Zabicie bin Ladena to sukces Obamy

Al Kaida chciała rozmontować tory kolejowe w miejscach, gdzie wykolejenie pociągów doprowadziłoby do setek ofiar.

Tymczasem w znienawidzonym przez bin Ladena kraju zawrotną karierę robi córka jego brata Yeslama bin Ladena. Urodzona w USA Wafah wielokrotnie w wywiadach mówiła, że z wujem nic ją nie łączy i tak naprawdę widziała go tylko raz. W Stanach została modelką, piosenkarką i autorką tekstów.

Piękność przejęła też całkowicie zachodni styl życia. Minispódniczki, duży dekolt, alkohol i sesje w skąpym bikini dla magazynów mody - za takie zachowanie, według islamskich wartości, jakie wyznawał jej wuj, w muzułmańskim kraju groziłaby jej śmierć.

Patrz też: ZOBACZ Film z zabicia bin Ladena - YouTube, wideo