Sobowtór udaje Władimira Putina? Uszy są dowodem według wywiadu!

i

Autor: AP

Wojna na Ukrainie

Sobowtór udaje Władimira Putina? USZY są dowodem według wywiadu!

2022-08-05 13:50

Władimir Putin ma sobowtóra, który zastępuje go podczas publicznych wystąpień? Takie teorie powtarzają teraz wysoko postawieni ukraińscy funkcjonariusze wywiadu wojskowego. Generał major Kyryło Budanow sprecyzował nawet w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Groshi, że jednym z dowodów na istnienie sobowtóra Putina jest... wygląd uszu dyktatora, czy też jego dublera.

Władimira Putina zastępuje sobowtór? Dwóch ukraińskich generałów jest już o tym przekonanych

Władimir Putin używa sobowtóra podczas publicznych wystąpień? Takie teorie krążyły jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie. Rosyjski dyktator miałby to robić ze względów bezpieczeństwa, ale i dla celów propagandowych. Mający wizerunek twardziela Putin nie może przecież pokazać się nigdy w złej formie. W razie czego więc w pogotowiu był sobowtór. Czy to tylko dziwne plotki, a może jest w nich ziarno prawdy? O dziwo, teorie o sobowtórze Putina powtarzają teraz wysoko postawieni ukraińscy funkcjonariusze wywiadu wojskowego. Generał major Kyryło Budanow, szef Głównego Zarządu Wywiadu Ministerstwa Obrony Ukrainy, sprecyzował nawet w wywiadzie dla ukraińskiej telewizji Groshi, że jednym z dowodów na istnienie sobowtóra Putina jest... wygląd uszu dyktatora, czy też jego dublera. "Wygląd, powiedzmy, uszu, jest inny. A to jest jak odciski palców, ucho każdego człowieka jest inne. To nie może zostać powtórzone" - powiedział generał major. Z kolei generał major Wadym Skibicki powiedział w wywiadzie dla The Telegraph: "On używa wielu sobowtórów... czasami trudno wykryć, czy to prawdziwy Putin, czy też ktoś go zastępuje". Po co dyktator to robi? Według Skibickiego powodem jest jego zdrowie. "On nie jest w dobrym zdrowiu ani fizycznie, ani psychicznie" - ocenił ukraiński wojskowy i dodał, że bliskie otoczenie Putina "panikuje z powodu jego stanu zdrowia".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Szokujące informacje o byłej żonie Putina! "Gdzie zniknęła Ludmiła Putin?"

PRZECZYTAJ TAKŻE: NATO ostrzega przed planami Putina. "Sąsiednie kraje będą następne"

Sonda
Czy uważasz, że wygląd uszu Putina rzeczywiście się zmienił?

"Putin nie żyje". I co dalej? Brytyjski wywiad o sobowtórach Putina

Wcześniej teorie o sobowtórze Putina publikował miedzy innymi brytyjski "Daily Star". Brytyjscy dziennikarze, powołując się na najwyżej postawionych szefów służb specjalnych Wielkiej Brytanii, pisali, że jedną z jak najbardziej realnych możliwości rozważanych przez MI6 jest to, iż Władimir Putin nie żyje. Jak twierdzą anonimowo brytyjscy szpiedzy, rosyjski dyktator może równie dobrze być już martwy, ponieważ jego śmierć z pewnością byłaby skrzętnie i możliwie długo ukrywana przez grupę jego najbliższych i najbardziej lojalnych współpracowników. Wszystko dlatego, że bez Putina ludzie ci byliby narażeni na ataki ze strony innych walczących o wpływy grup, w tym generałów, którzy mogliby w razie śmierci Putina błyskawicznie wycofać rosyjskie wojska, kończąc wojnę na Ukrainie oraz karierę niektórych kremlowskich notabli, którzy u boku Putina lojalnie ją popierali. A jeśli śmierć Putina dałoby się ukrywać przez dłuższy czas, to tylko przy użyciu sobowtórów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Propagandysta Putina nawołuje do ataku na Zachód TERAZ! "Czemu tego nie zrobimy?"

PRZECZYTAJ TAKŻE: Zbudował pałac Putina, ukrywał fortunę! Nalot na rezydencje "architekta Putina"

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Nie strać o sobie dobrego zdania i zdobądź choć 7/10

Pytanie 1 z 10
Robert Lewandowski został właśnie królem strzelców Bundesligi po raz...
"Putin nie żyje, zastępuje go sobowtór"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE