Straszna PRZEPOWIEDNIA rabina! Chińska zaraza zniszczy ludzkość

2020-02-21 12:30 zw

Uczony rabin wieszczy zagładę spowodowaną koronawirusem! Po analizie Starego Testamentu Yosef Pinto (47 l.) ujrzał w swych wizjach apokalipsę spowodowaną chińską zarazą. Według uczonego wszystko to zaszyfrowane zostało w Księdze Ezechiela, gdzie „Sin” znaczy „Chiny”.

Lata analiz Biblii, skupione modły. To wszystko doprowadziło wybitnego rabina Yosefa Pinto do strasznego wniosku – chińska zaraza będzie miała apokaliptyczne skutki! - Musimy być gotowi, bo to, co dzieje się w Chinach, przerodzi się w globalną katastrofę – naucza rabin. - Wkrótce ujrzą to wszyscy. Ci, którzy nie umrą na tę chorobę, umierają z głodu. Niebawem zapasy żywności się skończą, a władze i służby będą wtedy myślały o ratowaniu siebie – wieszczy.

Według uczonego wszystko to zaszyfrowane zostało w Księdze Ezechiela, gdzie „Sin” znaczy „Chiny”: „Wyleję mój gniew na Sin, na twierdzę Egiptu, i w No wytępię hałaśliwą tłuszczę” - głosi kluczowy fragment Pisma. Koronawirusem zaraziło się już 76600 ludzi, a zmarły 2200 osoby, głównie w Chinach.