Meghan Markle

i

Autor: SHUTTERSTOCK Meghan Markle

Tajemniczy zapach wokół domu Meghan Markle i księcia! "Nie do wytrzymania"

2022-02-12 0:30

Co się dzieje w okolicy ekskluzywnej rezydencji Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Mieszkańcy skarżą się na niewyobrażalny smród. "Przypomina zapach wnętrzności gnijących na słońcu" - twierdzą ludzie z Montecito w wywiadzie dla "Daily Mirror". Meghan Markle i książę Harry milczą, a rozwiązanie zagadki wydaje się być bliskie.

Piękna okolica, bajecznie drogie rezydencje i mieszkańcy z pierwszych stron gazet. Kalifornijskie Montecito pełne jest domów takich sław, jak Oprah Winfrey, Orlando Bloom czy Meghan Markle i książę Harry. Jednak życie w tym elitarnym miejscu wbrew pozorom bynajmniej nie jest bajką! Mieszkańcy zmagają się z nietypowym i zagadkowym problemem! Otóż sąsiedzi Meghan Markle i księcia Harry'ego skarżą się na niewyobrażalny smród. "Przypomina zapach wnętrzności gnijących na słońcu" - twierdzą ludzie z Montecito w wywiadzie dla "Daily Mirror". Co tak śmierdzi? Meghan Markle i książę Harry milczą, a rozwiązanie zagadki wydaje się być bliskie.

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę molestował masażystkę? "Wciąż mówił o seksie analnym"

NIE PRZEGAP: Wielka obietnica księcia Williama! Zrobił TO dla księżnej Kate

Sonda
Lubisz księcia Harry'ego i księżną Meghan?

Prawdopodobnie za odór odpowiadają okoliczne mokradła, na których znajduje się ostoja ptactwa wodnego. Stojąca woda pachnie okropnie, a końca tego koszmaru nie widać. Podobno nadzieja na poprawę sytuacji pojawi się dopiero z końcem... jesieni, kiedy w okolicy mają być prowadzone jakieś prace mające na celu likwidację smrodu. Czy to właśnie dlatego Meghan Markle i książę Harry usiłują podobno sprzedać swoją rezydencję wartą 60 milionów złotych?

NIE PRZEGAP: Uprawiał seks z własną siostrą. Potem zabił ją kijem baseballowym

NIE PRZEGAP: Znany raper oskarżony o gwałt! "Osaczył mnie w łazience". 18 PLUS!

QUIZ. O tych politykach uczą w podręcznikach. Znasz ich, czy tylko ci się wydaje?

Pytanie 1 z 12
8. Która z pań nie była premierem polskiego rządu?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE