Sławny raper oskarżony o gwałt! Osaczył mnie w łazience

i

Autor: AP Sławny raper oskarżony o gwałt! "Osaczył mnie w łazience"

Znany raper oskarżony o gwałt! "Snoop Dogg osaczył mnie w łazience"

2022-02-11 9:35

Poważne oskarżenia wobec jednego z najsławniejszych raperów świata! Pewna kobieta złożyła w sądzie w Los Angeles pozew, w którym oskarża Snoop Dogga (50 l.) i jego znajomego znanego jako Bishop Don Juan (72 l.) o zmuszenie do seksu oralnego. Modelka i tancerka w pozwie zawarła drastyczne szczegóły wydarzenia. Snoop Dogg wszystkiemu zaprzecza.

Snoop Dogg wraz ze znajomym zmusili modelkę i tancerkę do seksu oralnego?! Takie oskarżenia padają w pozwie cywilnym, jaki nieznana z imienia i nazwiska kobieta złożyła w sądzie w Los Angeles przeciwko sławnemu amerykańskiemu raperowi. Jak informuje portal TMZ, oskarżenia dotyczą sytuacji, do jakiej miało dojść po koncercie Snoop Dogga w kalifornijskim Anaheim 29 maja 2013 roku. Kobieta twierdzi, że raper i jego znajomy, producent i były sutener znany pod pseudonimem "Bishop Don Juan" kusili ją występem w telewizji u boku Snoopa. W pewnym momencie Bishop Don Juan miał zaproponować modelce, że odwiezie ją do domu. Jak twierdzi kobieta, wsiadła do samochodu 63-letniego wówczas celebryty i poczuła obezwładniającą senność, a następnie obudziła się w jego rezydencji. 63-latek pochylał się nad nią, po czym "wyjął ze spodni penisa i wielokrotnie siłą wepchnął go do jej ust".

NIE PRZEGAP: 19-letnia gwiazda zaszła w ciążę z 83-latkiem! "To było dziecko diabła"

NIE PRZEGAP: Brytyjski książę Karol ma koronawirusa! Dramat w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy wierzysz, że Snoop Dogg jest winny?

Mimo to modelka zgodziła się pojechać do studia Snoopa, by rozmawiać o występie w telewizji. Jak twierdzi, bała się odmówić, by nie zrujnować swojej kariery w branży. Na miejscu raper miał zrobić jej to samo, co wcześniej jego znajomy. "Osaczył mnie w łazience, stał z kroczem przy mojej twarzy", głosi pozew. Snoop Dogg miał wymusić na kobiecie seks oralny i masturbować się przed nią. Raper nazwał oskarżenia "stekiem bzdur", a kobietę określił jako "gold digger", sugerując, że chodzi jej tylko o wysokie odszkodowanie. Według TMZ pozywająca próbowała wcześniej mediować z raperem i jego znajomym, żądając 10 milionów dolarów, ale nic nie wskórała.

NIE PRZEGAP: Szok! Mąż obciął żonie GŁOWĘ i chodził z nią po ulicy. WIDEO 18+

NIE PRZEGAP: Gwiazda Miss Bumbum kończy z seksem! Skupia się na powiększaniu pupy

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki:
Poćwiartowany raper znaleziony w lodówce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE