Heidi Klum

i

Autor: AP

49-letnia Heidi Klum sfilmowana BEZ STANIKA ze sławnym raperem!

2022-01-13 9:50

Co tam się działo?! Heidi Klum (49 l.) tym razem bardzo zaskoczyła swoich fanów! Top modelka jak zwykle założyła bardzo seksowne wdzianko i zapomniała o staniku, jednak tym razem wiłą się w seksownych pozach nie obok męża, a z bardzo znanym raperem. Nigdy nie zgadniesz, co z nim robiła Heidi Klum! Będzie o tym głośno!

Chociaż Heidi Klum w tym roku kończy 49 lat, nie zamierza ustępować pola młodszym modelkom! Wręcz przeciwnie, gwiazda poczyna sobie coraz śmielej. Tym, co zrobiła teraz, na pewno zaszokowała wielu fanów! Została sfilmowana z bardzo znanym raperem bez stanika, ale za to w seksownym skąpym wdzianku. Co na to mąż Heidi Klum, młodszy od niej o 16 lat piosenkarz Tom Kaulitz (33 l.)?! Czyżby już jej nie wystarczał?! Póki co pozostaje to zagadką, jednak jedno jest pewne - Heidi Klum postanowiła naprawdę zaszaleć.

NIE PRZEGAP: Britney Spears pokazała GOŁĄ pupę! O staniku też zapomniała

NIE PRZEGAP: Książę przed sąd za seks z nieletnią! Skandal w rodzinie królewskiej

Jej spotkanie ze Snoop Doggiem (51 l.) to wynik współpracy podczas kręcenia teledysku i nagrywania piosenki, w której Heidi bynajmniej nie zamierza tylko wić się i giąć, ale chce także śpiewać. Piosenka nosi tytuł "Chai Tea With Heidi" i będzie miała swoją premierę już w piątek, czyli jutro, 14 grudnia!

W poniższej galerii możesz zobaczyć gorące zdjęcia z planu teledysku:

Utwór ma być taneczny i wesoły. Co ciekawe, to sama Heidi sprowokowała Snoop Dogga! "Uwielbiam wychodzić ze swojej strefy komfortu i podejmować wyzwania. Wiedziałam, że jest tylko jedna osoba, z którą chcę śpiewać. Jestem wielką fanką Snoop Dogga. (...). Skontaktowałam się z nim, przedstawiłam mu ten pomysł i ku mojej radości zaprosił mnie do swojego studia. Czasem muszę się uszczypnąć, bo nie wierze, że to prawda" - ekscytuje się Heidi w "The Sun". Jaki będzie efekt tej współpracy? Pozostaje poczekać do jutra!

NIE PRZEGAP: Mocne żądania Rosji! Chodzi także o Polskę. Jest odpowiedź NATO

NIE PRZEGAP: Donald Trump powiedział, co myśli o szczepieniach! Padły mocne słowa

Sonda
Czy to wypada, by Heidi Klum rozbierała się i nagrywała z raperem mając 49 lat?

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Snoop Dogg zachwycony walkami na plaskacze! Kuba Ptyś Henke przed TOTALbet Punchdown 5
Nasi Partnerzy polecają