Britney Spears pokazała GOŁĄ pupę! O staniku też zapomniała

2022-01-10 11:10
Britney Spears pokazała gołą pupę! O staniku też zapomniała
Autor: AP, Instagram Britney Spears pokazała gołą pupę! O staniku też zapomniała

Britney Spears (41 l.) znowu to zrobiła! Piosenkarka nie może wytrzymać bez rozbierania się przed milionami fanów, którzy cierpliwie obserwują to wszystko na Instagramie. Poprzednio Britney Spears sfotografowała się od przodu całkiem naga, tym razem przyszła pora na fotki robione tyłem w lustrze. Widać całkiem nagie pośladki gwiazdy!

Ona nie może wytrzymać w ubraniu ani przez chwilę! Britney Spears (41 l.) znowu to zrobiła. Sławna piosenkarka rozebrała się przed milionami fanów, którzy cierpliwie obserwują jej nagie wyczyny na Instagramie. Poprzednio Britney Spears sfotografowała się od przodu całkiem naga, zasłaniając swe wdzięki jedynie rysunkowymi kwiatkami. Tym razem przyszła pora na fotki robione tyłem w lustrze. Widać całkiem nagie pośladki gwiazdy! Britney Spears założyła tylko bardzo skąpe czerwone stringi. "Booty time" - podpisała serię zdjęć, co można przetłumaczyć jako "Pora na pupę". Poprzednio gwiazdka podpisała rozbierane fotki "Free woman energy has never felt better", co oznacza mniej więcej "Uwolniłam swoją energię, nigdy nie czułam się lepiej".

NIE PRZEGAP: Britney Spears CAŁKIEM NAGO! Pokazała wszystko, fani w szoku

NIE PRZEGAP: Gwiazdor "Pełnej chaty" NIE ŻYJE! Tajemnicza śmierć Boba Sageta

Przypomnijmy, że Britney nadal świętuje uwolnienie się od wieloletniej kurateli własnego ojca. W 2008 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjnie i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju. Po nagłośnieniu sprawy zajął się nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności. Sędzia oficjalnie zniósł kuratelę ojca we wrześniu tego roku. Britney jest obecnie związana z trenerem fitness Samem Ashgarim.

NIE PRZEGAP: Groźne wirusy uciekły z laboratorium w Kazachstanie?! Jest komentarz władz

NIE PRZEGAP: Ogromny pożar wieżowca w Nowym Jorku! 19 ofiar, 63 rannych

Sonda
Czy lubisz Britney Spears?

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Ćwiczenia na jędrne pośladki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE