Britney Spears CAŁKIEM NAGO! Pokazała wszystko, fani w szoku

2022-01-07 11:00
Britney Spears
Autor: AP

Szok! Britney Spears pokazała się swoim fanom całkowicie goła. Gwiazda nie miała na sobie nawet majtek! Pokazała swoje nagie zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, zasłaniając jedynie rysunkowymi kwiatkami to, co powinno być chociaż odrobinę zasłonięte, jeżeli nie chce się zostać zbanowanym w mediach społecznościowych... Hit czy kit?

Co się dzieje z Britney Spears?! Gwiazda jeszcze bardziej niż koleżanki z branży rozmiłowała się w ostatnich miesiącach we wrzucaniu do internetu własnych śmiałych zdjęć. A teraz już naprawdę przeszła samą siebie. Britney Spears pokazała się swoim fanom całkowicie goła. Gwiazda nie miała na sobie nawet majtek! Ubrała się tylko w białe pończochy. 41-letnia gwiazda pokazała swoje dwa nagie zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, zasłaniając jedynie rysunkowymi kwiatkami to, co powinno być chociaż odrobinę zasłonięte, jeżeli nie chce się zostać zbanowanym w mediach społecznościowych. Piersi zasłoniła ręką, chociaż nie do końca skutecznie... "Free woman energy has never felt better" - podpisała Britney Spears swoje dwa nagie zdjęcia, co oznacza mniej więcej "Energia wolnej kobiety nigdy nie czułam się lepiej". Oby tak było!

NIE PRZEGAP: Wielkie upokorzenie brytyjskiego księcia! Królowa odcięła go od pieniędzy

NIE PRZEGAP: Miss BumBum aresztowana! Jechała półnago na motorze, uwodziła policjantów

Britney nadal świętuje uwolnienie się od wieloletniej kurateli własnego ojca. W 2008 roku trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak przeszła załamanie nerwowe. Sąd orzekł o ubezwłasnowolnieniu artystki, a kuratelę nad jej majątkiem powierzył jej ojcu. Po latach wyszło na jaw, że Jamie Spears kontrolował córkę pod każdym względem, podsłuchując ją, kierując jej karierą, podając jej potajemnie środki antykoncepcyjnie i decydując nawet o kolorze ścian w jej pokoju. Po nagłośnieniu sprawy zajął sie nią sąd. Gdy pozwolił Britney zmienić prawnika, to otworzyło jej drogę do wolności. Sędzia oficjalnie zniósł kuratelę ojca we wrześniu 2020 roku. Britney jest obecnie związana z trenerem fitness Samem Ashgarim.

NIE PRZEGAP: Polak zamordowany w Londynie! 46-latek wyszedł po papierosy i zginął

NIE PRZEGAP: Książę Karol napisał artykuł o księciu Harrym! Te słowa szokują

Sonda
Co myślisz o wrzucaniu takich zdjęć na Instagrama?

QUIZ. Sławne WPADKI polskich gwiazd! To przeszło do historii telewizji. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 9
Komu podczas rozdania Wiktorów bluzka zsunęła się z biustu, odsłaniając plastry, które miały ją utrzymać na miejscu?
Hotplota.pl: Zaniedbane paznokcie Katy Perry, ciążowy brzuch Sophie Turner i ślub Britney Spears
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE