Wielki protest MISS! Chcą REWOLUCJI w konkursach

2021-02-23 13:15 zw
Miss World 2016
Autor: AFP/EAST NEWS Miss World 2016

Pora na wielkie zmiany w najsłynniejszym konkursie piękności! Dawne uczestniczki Miss World i ich fani zebrali już 25 tysięcy podpisów pod petycją o rewolucję w konkursie piękności. Wszystko zaczęło się od pięknej Veroniki Diduszenko z Ukrainy, której w 2018 roku odebrano koronę Miss Ukrainy, ponieważ już po koronacji wyszło na jaw, że kobieta ma dziecko. "Misski" domagają się dopuszczenia udziału matek w Miss World, a jurorzy odpowiadają, że zasada wykluczające je z konkursu ma swoje uzasadnienie. Jakie?

Wielkie protesty uczestniczek konkursów piękności! Zbuntowane "misski" ich fani zebrali już 25 tysięcy podpisów pod petycją o rewolucję w konkursie piękności. Dlaczego królowe piękności czują się niezadowolone? Co chciałyby zmienić w zasadach konkursu Miss World? Wszystko zaczęło się od pięknej Veroniki Diduszenko z Ukrainy, której w 2018 roku odebrano koronę Miss Ukrainy, ponieważ juz po koronacji wyszło na jaw, że kobieta ma dziecko. Bowiem zasady miss World mówią, że w konkursie mogą startować jedynie kobiety bezdzietne.

NIE PRZEGAP: Rzuciła WYZWANIE Kim Kardashian. Beyonce ma większą PUPĘ?!

Skąd taka zasada? Jurorzy Miss World odpowiadają, że chodzi o chronienie dzieci, ponieważ przez cały rok po wygranej, a także na kilka miesięcy przed konkursem przyszłe i aktualne królowe piękności jeżdżą po całym świecie i są bardzo zajęte, a to przeszkadzałoby im w opiece nad dziećmi. Jednak to nie przekonuje zbuntowanych piękności. "Nie mogę uwierzyć, że te zasady nadal istnieją, one mają już 70 lat. Są prehistoryczne, przestarzałe, archiaiczne, to konkurs dla samych dziewic!" - oburza się Veronika.

NIE PRZEGAP: Kuzyn brytyjskiej księżnej będzie BEATYFIKOWANY! Wielka radość w rodzinie królewskiej

Wybory Miss Świnnej
Najnowsze