Putin poważnie chory? Podczas spotkania zauważono jeden znak

i

Autor: AP Photo Putin poważnie chory? Podczas spotkania zauważono jeden znak

Wojna na Ukrainie

Znak choroby Putina na nowym filmie? Podczas spotkania zauważono coś niepokojącego

2023-03-21 10:54

Czy Władimir Putin jest chory? Na filmie z ostatniego spotkania z Xi Jinpingiem ma znajdować się pewien znak. Czy to rzeczywiście oznaka objawów choroby Putina, a może czysty przypadek? Tymczasem plotki o rzekomej chorobie Putina nadal krążą na świecie, a Kreml nadal ich nie potwierdza.

Znak na filmie ze spotkania Putina z przywódcą Chin? Chodzi o rękę rosyjskiego dyktatora

Wczoraj do Moskwy przyleciał przywódca Chin Xi Jinping. Podczas powitania z Władimirem Putinem uścisnął prawą dłoń dyktatora, a potem panowie zasiedli obok siebie na krzesłach i zaczęli kurtuazyjną wymianę zdań pod okiem kamer. Jak zwykle wygląd i zachowanie Władimira Putina było bacznie obserwowane przez komentatorów. Również pod kątem ewentualnych oznak choroby rosyjskiego dyktatora, o której intensywnie plotkują media od wybuchu wojny na Ukrainie. Putinowi przypisywano już nowotwory czy chorobę Parkinsona. Coś w tym jest, czy to tylko przesadzone plotki? Kreml zawsze dementował tego rodzaju pogłoski o chorobie Putina

Putin ma problemy z prawą ręką? Zauważono to już wcześniej z powodu... komarów

Parę miesięcy temu w brytyjskich mediach zauważono, że prawa ręka Putina wydaje się być dziwnie bezwładna. Podczas spotkania w Sankt Petersburgu opędzał się bowiem od komarów tylko lewą, tak jakby miał trudności z podniesieniem prawej. Teraz podobne spekulacje powróciły. "Wirtualna Polska" zauważa, że również podczas spotkania z Xi Jinpingiem Putin trzymał prawą rękę nieruchomo, a gestykulował lewą. Przypomina wcześniejsze opinie fińskiego profesora chirurgii ręki Marttiego Vastamakiego, który zastanawiał się na łamach "Ilta-Sanomat", czy aby Putin nie ma tak zwanego adhezyjnego zapalenia torebki stawowej.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Władimir Putin cierpi na jakąś chorobę?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Możesz być z siebie dumny od 9/15

Pytanie 1 z 15
Jak miał na imię pisarz Piasecki, piszący o rzeczywistości życia na pograniczu polsko-radzieckim oraz satyry o "demokracji ludowej"?
Gen. Bogusław Pacek: Rosja znalazła się w ślepej uliczce, na końcu której jest betonowa ściana
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany