Komary zaatakowały Putina! Jego reakcja wywołała plotki o chorobie

i

Autor: kremlin.ru Komary zaatakowały Putina! Jego reakcja wywołała plotki o chorobie

Wojna na Ukrainie

Komary zaatakowały Putina! Jego reakcja wywołała plotki o chorobie

2022-08-01 12:00

Władimir Putin zdradza coraz poważniejsze objawy ukrywanej skrzętnie choroby? A może to, co zostało nagrane na filmie podczas Dnia Marynarki Wojennej w Rosji, to czysty przypadek? Nowe publiczne wystąpienie rosyjskiego dyktatora wywołało kolejną falę spekulacji na temat jego stanu zdrowia. A wszystko przez... komary, które zaatakowały Putina w Sankt Petersburgu.

Władimir Putin na Dniu Marynarki Wojennej w Sankt Petersburgu. Podczas wieczornego spaceru dyktatora zaatakowały komary

Miał być pokaz siły, a są kolejne spekulacje o problemach zdrowotnych. W ostatnią niedzielę lipca w Rosji tradycyjnie obchodzono Dzień Marynarki Wojennej. Z tej okazji Władimir Putin udał się na uroczystości do Sankt Petersburga. Wieczorem sfilmowano rosyjskiego prezydenta, kiedy szedł w towarzystwie ministra obrony Siergieja Szojgu i jego córki Kseni, która coś mu tłumaczyła. Wszyscy przebywali na dworze i najwyraźniej zaczynały im się już dawać we znaki komary. Na nagraniu widzimy, jak dokuczliwe owady zaatakowały Władimira Putina. Bezczelne komary kilkukrotnie musiały nękać rosyjskiego dyktatora, bo ten zaczął się przed nimi opędzać. Ale zrobił to w sposób, który zaintrygował chociażby dziennikarzy z "Daily Mail". Na filmie z Sankt Petersburga wypatrzyli ciekawą rzecz. Władimir Putin zdradza coraz poważniejsze objawy ukrywanej skrzętnie choroby? A może to, co zostało nagrane na filmie podczas Dnia Marynarki Wojennej w Rosji, to czysty przypadek?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Współpracownik Putina otruty we Włoszech?! Wcześniej uciekł z Rosji

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alina Kabajewa sprawiła, że Putin jest jeszcze gorszy?! Mocne tezy w nowej książce

Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?

Putin nie może podnieść prawej ręki i utyka? Spekulacje na temat choroby Putina

Otóż Putin opędzał się od komarów wyłącznie lewą ręką, a prawa pozostawała całkiem bezczynna. Czyżby nie był w stanie jej podnieść? Zastanawiają się nad tym brytyjscy dziennikarze i zauważają, że podobnie jak podczas obchodów Dnia Zwycięstwa w maju, Putin zdaje się lekko utykać. Oficjalnie jednak Putin zaprezentował siebie i Rosję jako silne mocarstwo. W swoim przemówieniu w Sankt Petersburgu mówił m.in. o tym, że ewentualny atak Rosja byłaby w stanie bez problemu odeprzeć przy pomocy hipersonicznych pocisków manewrujących i zapowiedział zaopatrzenie w takie pociski fregaty Admirał Gorszkow. Podpisał też specjalną doktrynę morską, w której USA zostało opisane jako główny wróg Rosji z powodu swojej "strategicznej polityki zdominowania oceanów świata".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Pobił go na ulicy na śmierć, bo nazwał jego dziewczynę piękną! Szokujące WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Strzały na granicy? NATO gotowe interweniować. Dwa kraje na skraju wojny

QUIZ. Największe wpadki prezydentów Polski. Tego nie dało się zapomnieć?

Pytanie 1 z 15
Który z nich miał cierpieć na "pourazowy zespół przeciążeniowy goleni prawej" podczas wizyty w Charkowie?
Ekspert rozrgyzł Putina! Mówi, co rosyjski prezydent będzie robił ws. wojny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany