Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Seksowna Etna na basenie!

Seksowna Etna na basenie!

04.08.2015, godz. 15:00
Etna nowy teledysk
foto:

Piosenkarka doskonale wie jak wykorzystać własne atuty. Gwiazda nie tylko świetnie śpiewa, ale również znakomicie wygląda i nic dziwnego, że nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków. Niedawno nakręciła klip do piosenki „Tylko z Tobą". Na planie pojawiła się w różowym stroju króliczka Playboy'a oraz w seksownych złotych szortach, podkreślających jej zgrabne nogi.

Teledysk zrealizowano w Centrum Konferencyjno - Bankietowym Rozłogi nad otwartym basenem. - Ciekawostką jest fakt, iż we wrześniu ubiegłego roku to zdjęcia do teledysku „Misiak" miały być realizowane nad tym basenem, ale niestety pogoda popsuła nam plany i na miejscu musieliśmy zmienić scenariusz. Podczas realizacji zdjęć do klipu „Tylko z Tobą" pogoda również nas nie rozpieszczała. Wiał wiatr, a słońce pojawiało się przelotnie. Modelki wchodząc do basenu piszczały, bynajmniej nie z radości, ale z zimna. Na szczęście atmosfera była gorąca – opowiada Etna w rozmowie z SE.PL

Na planie obecna była współpracująca z Etną od kilku miesięcy jej stylistka fryzur Ewa Płońska z Salonu Gabriella w Białymstoku. Scenariusz, jak zwykle u Etny utrzymany jest w zabawnym klimacie. Główną rolę męską zagrał Daniel, który już wcześniej przewinął się przez klip do utworu „Misiak". Największą uwagę przykuwa oczywiście wokalistka. Etna w teledysku „Tylko z Tobą" ubrana jest w strój króliczka Playboy'a, który uszyła specjalnie na występ w Ostródzie. Strój tak bardzo spodobał się męskiej czesci publiczności, że postanowiła, by kamery uwieczniły ją w tym kostiumie.
Premiera "Tylko z Tobą" już 11 sierpnia w Polo TV.

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: