Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Sławomir Świerzyński z Bayer Full dostał własny program o Chinach!

Sławomir Świerzyński z Bayer Full dostał własny program o Chinach!

25.08.2015, godz. 20:00
Sławomir Świerzyński: Chińczycy lubią wódkę jak Polacy
foto:

Jego pasja nie jest tajemnicą. Od dawna wiadomo, że zarówno lider zespołu jak Bayer Full są wielkimi gwiazdami w Chinach. Mieszkańcy tego kraju pokochali muzykę disco polo, którą prezentuje Sławek i jego rodzinny zespół. A teraz muzyk, twórca takich hitów jak m.in. ,,Świat ci podaruję", ,,Blondyneczka" czy ,,Wszyscy Polacy" podzieli się swoją wiedzą o tym niezwykłym kraju z telewidzami.

W Polsce sprzedaje miliony płyt i nieustannie koncertuje. Ale jeszcze więcej swoich nagrań musiał dostarczyć do Chin. Tamtejsi dystrybutorzy zamówili u piosenkarza...Uwaga aż 67 milionów krążków z piosenkami jego grupy. Jest wielką gwiazdą na tamtejszym rynku muzycznym. Wokalista spotyka się z chińskimi urzędnikami oraz często udziela wywiadów dla chińskich mediów. W jednym z telewizyjnych wywiadów przyznał, że w Chinach jego zespół nazywany jest Bai Fu. Brzmi, co oznacza w tamtym języku: człowiek dający szczęście i dobrobyt.

Sukces jaki Bayer Full odniósł w Chinach jest niekwestionowany. Świerzyński opowiadał w tym samym wywiadzie, że jego telewizyjny wywiad dla chińskiej telewizji obejrzało 60 milionów widzów, a na koncerty zespołu przychodzi od 300 do 400 tysięcy ludzi.
W pewnym momencie Bayer Full otrzymał bardzo zaszczytne zaproszenie do telewizji. Miał być gościem specjalnym chińskiej edycji programu "Mam talent".

Teraz, dużo więcej podobnych historii będzie mógł osobiście opowiedzieć na antenie. Muzyk dostał swój program, którego scenariusz opierać się będzie w dużej mierze na odbytych po Chinach podróżach i wrażeniach oraz wspomnieniach, jakie po nich pozostały.

Jak podały Wirtualnemedia.pl Sławomir Świerzyński będzie bohaterem dwóch podróżniczych cykli w TV Puls. To „Biesiady na cztery pory roku" oraz ,,Na jedwabnym szlaku". W pierwszym ma zaprezentować najbardziej charakterystyczne i oryginalne dla poszczególnych regionów Polsku obyczaje. Nie zabraknie wiadomości o lokalnej kuchni. W drugim natomiast artysta będzie opowiadał o swoich licznych wyprawach do Chin. W reportażach będzie można podziwiać najciekawsze miejsca i regiony tego kraju oraz posłuchać wspomnień Sławka oraz członków Bayer Full. Obydwa programy startują na antenie TV Puls na początku września.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: