Disco-Polo News Galerie Wideo
SUPER EXPRESS.pl disco polo news Wertex przedłuża lato i planuje kolejne przeboje

Wertex przedłuża lato i planuje kolejne przeboje

18.08.2015, godz. 14:00
Wertex
foto: Materiały prasowe

Denis Kozik, Krzysztof Groeger, Kamil Juraszek – trzej młodzi muzycy tworzą zespół Wertex. Niedawno zadebiutowali swoim pierwszym klipem. W rozmowie z SE.PL zdradzają kolejne plany.

Singiel ,,Holiday, holiday" jest  ich pierwszą propozycją.
- Można powiedzieć, że tą piosenką weszliśmy na rynek muzyki disco – mówią artyści.
Przyznają jednak, że nie tą piosenką chcieli zadebiutować.
- Jako pierwszy miał zostać wydany zupełnie inny nasz kawałek, ale letnie klimaty zainspirowały nas do napisania piosenki ,,Holiday, holiday". Zależało nam, żeby teledysk miał swoją premierę latem, dlatego spieszyliśmy się z jego realizacją – dodają. - Skupiliśmy, aby w jak najkrótszym czasie powstał scenariusz klipu, ,,zgraliśmy" całą potrzebną ekipę, po czym rozpoczęliśmy pierwsze zdjęcia...

Denis, Krzysztof i Kamil są absolwentami szkół muzycznych. Podczas ich koncertów można usłyszeć – na żywo – brzmienie m.in. gitary solowej, trąbki saksofonu i oczywiście klawiszy.

Po udanym debiucie – po tygodniu od premiery klipu na Youtube ,,Holiday, holiday" ma ponad 22 tysiące odsłon, Wertex zamierza poświęcić czas kolejnym produkcjom. Zamierzamy bardziej niż do tej pory koncentrować się na własnej twórczości.

- Pomysłów na kolejne utwory nam nie brakuje. Za to czasu na ich realizację zdecydowanie tak, ponieważ mamy bardzo dużo zamówień na uroczystości weselne – mówią muzycy. - Na co dzień grywamy właśnie podczas imprez weselnych, czego  absolutnie nie możemy się wstydzić.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: