»

JUDO

Wydarzenia
0

Pewnie w ciągu sekundy byłby w stanie każdego obezwładnić i rzucić na ziemię. Aż trudno uwierzyć, że mowa o profesorze socjologii, magistrze ekonomii i kandydacie na premiera PiS! Bo zanim profesor Piotr Gliński (58 l.) zdobył te wszystkie stopnie naukowe,... CZYTAJ DALEJ

Wydarzenia
0

Andrzej Supron poleca sobotnie treningi z mistrzami boksu, zapasów i judo CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Halima Mohamed Seghir (22 l.) zdobywała już medale MŚ i ME młodzieży i juniorek. Teraz jest największą polską nadzieją na podium w ME seniorek w Montpellier (24-27 bm). CZYTAJ DALEJ

Filmy
0

Paweł Nastula, judoka i zawodnik MMA w rozmowie z reporterem SuperExpress.tv wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego! Słynny strongman i od paru lat zawodnik KSW jakiś czas temu mówił, że chce zmierzyć się z Nastulą. Teraz judoka daje zielone światło ... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Jak informuje "Polska - Gazeta Krakowska", w nocy z piątku na sobotę na krakowskiej Olszy doszło do tragedii. Były judoka, reprezentant Polski oraz zawodnik Wisły Kraków, 36-letni Paweł Pytliński został ugodzony nożem w klubie nocnym i w wyniku obrażeń zmarł. CZYTAJ DALEJ

Wydarzenia
0

Tu stać się mogło coś strasznego! Piękna, filigranowa posłanka PiS Iwona Arent (45 l.) postanowiła zmierzyć się na macie z mistrzynią olimpijską w judo Urszulą Sadkowską (29 l.). Pani poseł, to nie ta waga! CZYTAJ DALEJ

Wydarzenia
0

Pewnie w ciągu sekundy byłby w stanie każdego obezwładnić i rzucić na ziemię. Aż trudno uwierzyć, że mowa o profesorze socjologii, magistrze ekonomii i kandydacie na premiera PiS! Bo zanim profesor Piotr Gliński (58 l.) zdobył te wszystkie stopnie nauko... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Ma 193 cm wzrostu i wagę ciała godną kategorii ciężkiej. Nic dziwnego, że nie boi się rywalizacji nawet z mężczyznami. Niestraszni jej ani judocy, ani zwykłe łobuzy. Z każdej sytuacji potrafi wyjść obronną ręką. Poznajcie Urszulą Sadkowską, która dziś prze... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Polka Daria Pogorzelec po tym jak pokonała w 1/8 finału turnieju judo kobiet w kategorii do 78 kg faworyzowaną Niemkę Heide Wollert, już w ćwierćfinale musiała uznać wyższość Mayry Aguiar, która zajmuje pierwsze miejsce w światowym rankingu. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Saudyjska judoczka Wojdan Ali Seraj Abdulrahim Shaherkani będzie mogła walczyć w chuście - ogłosił Międzynarodowy Komitet Olimpijski. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Judoka Tomasz Adamiec przegrał z Francuzem Ugo Legrandem. Polak żegna się z turniejem olimpijskim. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Polski judoka Paweł Zagrodnik zajął czwarte miejsce w kategorii do 66 kilogramów. Niestety nie wiadomo, czy Zagrodnik nie będzie musiał zakończyć swojej przygody ze sportem ze względu na poważną chorobę. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Czego się nie robi dla olimpijskiego medalu! Judoka Janusz Wojnarowicz (32 l.) odstawił nawet ukochane piwo, aby zwiększyć swoje szanse w Londynie. - Od stycznia nie piję, a jestem wielkim smakoszem tego trunku. Mama pracowała w browarze Tyskie, więc w dom... CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Tomasz Kowalski (24 l.) był jednym z polskich kandydatów do medalu w Londynie. Wicemistrz Europy w judo (kategoria 66 kg) miał w poniedziałek poważny wypadek motocyklowy. Wielki pech. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Aż dwa brązowe medale zdobył judoka Janusz Wojnarowicz (32 l.) na mistrzostwach Europy w Czelabińsku (w wadze pow. 100 kg i w drużynie). Teraz ma w planie olimpijski medal w Londynie. A już chciał po IO w Pekinie kończyć karierę. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

judo CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Tomasz Kowalski zdobyl srebny medal na ME w Czelabińsku. W finale przegrał minimalnie z Alimem Gadanowem. CZYTAJ DALEJ

Wydarzenia
0

Ludowcy gotowi są do wyborczego starcia. Świadczyć o tym zdaje się forma Waldemara Pawlaka (52 l.), który nie boi się walki z silniejszymi przeciwnikami. Szef PSL stanął na macie przeciw mistrzowi świata w judo Pawłowi Nastuli (41 l.). CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Ministrem sportu we Francji został były znakomity judoka David Douillet (42 l.). W kategorii ciężkiej wywalczył dwa tytuły mistrza olimpijskiego (1996 i 2000), a kilkakrotnie był mistrzem świata w wadze ciężkiej i w open. CZYTAJ DALEJ

Wydarzenia
0

Gdyby nie jego zbyt wysoki wzrost, być może Osama bin Laden (+54 l.) nigdy nie zostałby terrorystą odpowiedzialnym za śmierć tysięcy niewinnych osób. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Przeczytałem, że w polskim judo brak pieniędzy na trenerów, szefa wyszkolenia i materiały biurowe. Kwitnąca niegdyś dyscyplina upada. A przecież każdy prawdziwy mężczyzna (nie tylko Władimir Putin) próbował kiedyś sił na tatami. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Daria Pogorzelec (20 l.) zajęła piąte miejsce w zawodach Grand Prix w Abu Dhabi. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Polskie judo, niegdyś sport przynoszący medalowe plony, znalazł się w głębokim dołku. Na MŚ w Tokio nasi przegrywali najdalej w drugiej walce, a najlepsze miejsce zajęła... siódma w swojej wadze Urszula Sadkowska (26 l.). CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Janusz Wojnarowicz (30 l., ponad 100 kg) przegrał pojedynek z Francuzem Matthieu Bataille'em o awans do ćwierćfinału mistrzostw świata w Tokio. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

JUDO. Trzecie miejsce zajęła w wadze superciężkiej Urszula Sadkowska w turnieju najwyższej rangi, tzw. Wielkiego Szlema. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Troje Polaków stanęło na podium turniejów Pucharu Świata. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

W turnieju Grand Slam w Rio de Janeiro zawodniczka Gwardii Opole - Urszula Sadkowska, zajęła trzecie miejsce w wadze powyżej 78 kg. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Judo. Trzecie miejsce w zawodach judoków Grand Slam w Rio de Janeiro wywalczył Krzysztof Wiłkomirski. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Walka z dopingiem. Blisko dwa lata po igrzyskach kontrola antydopingowa dopadła złotą medalistkę olimpijską w judo w kat. 78 kg, Chinkę Tong Wen. Wykryto u niej anabolik clenbuterol. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Dwa medale wywalczyła w jednym czempionacie Europy. Brązowy w wadze pow. 78 kg i srebrny w drużynie. Jeden z nich wręczał Urszuli Sadkowskiej (26 l.) sam Władimir Putin, były zawodnik judo. Superciężka judoczka dopiero się rozkręca. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Judo. Brązowe medale mistrzostw Europy w Wiedniu wywalczyli Urszula Sadkowska (kat. pow. 78 kg) i Janusz Wojnarowicz (pow. 100 kg). CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Dwa lata temu chciał zdobyć w Pekinie olimpijski medal, aby zdobyć fundusze na leczenie syna. Medalu nie zdobył, ale pieniądze zostały zebrane dzięki dobrej woli wielu osób. Dziś Krzysztof Wiłkomirski (30 l.) walczy o medal ME w judo w Wiedniu, w wadze 73 kg. CZYTAJ DALEJ

Sport
0

Ta walka rozgrzeje do czerwoności całą Polskę. Jak udało nam się dowiedzieć, Mariusz Pudzianowski (33 l.) na początku września zmierzy się z Pawłem Nastulą (40 l.)! Sensacyjną informację, na którą czekają wszyscy kibice MMA, potwierdził sam "Pudzian". CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

JUDO. Urszula Sadkowska (Gwardia Opole) zajęła trzecie miejsce w wadze pow. 78 kg w prestiżowym turnieju World Masters, w Suwonie w Korei Płd. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Judo. Robert Krawczyk (31 l., kat. 81 kg) będzie jedynym reprezentantem Polski na najbardziej prestiżowym turnieju judo - World Masters. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

JUDO. Polscy judocy błysnęli w zawodach Pucharu Świata w Abu Zabi. Robert Krawczyk triumfował w kat. 81 kg. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

Judo. Ostatnie medalowe nadzieje podczas mistrzostw świata wiązaliśmy z Urszulą Sadkowską i Januszem Wojnarowiczem. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

UNIWERSJADA. Do 12 medali wzrósł dorobek polskiej reprezentacji w studenckich igrzyskach w Belgradzie. Przemysław Stańczyk zwyciężył w pływackim wyścigu na 1500 m kraulem z dobrym wynikiem 14.51,06 min (poprzednio był pierwszy na 800 i drugi na 400 m kraul... CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

JUDO. Wicemistrzyni Europy Urszula Sadkowska nie dała szans rywalkom podczas zawodów Pucharu Świata w Madrycie. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

JUDO. Urszula Sadkowska (25 l.) doczekała się pierwszego medalu wielkiej imprezy. CZYTAJ DALEJ

Archiwum
0

W pierwszym dniu mistrzostw Europy w Tbilisi srebrny medal w kat. 66 kg zdobył 21-letni Tomasz Kowalski z AZS Opole. CZYTAJ DALEJ