ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy ŚLUB Wiśniewskiego i Tajner: Michał PŁAKAŁ ze szczęścia - ZDJĘCIA

ŚLUB Wiśniewskiego i Tajner: Michał PŁAKAŁ ze szczęścia - ZDJĘCIA

02.07.2012, godz. 09:02
Michał Wiśniewski płakał ze szczęścia
foto:

To był ślub jak z bajki! Wszystko było idealne: kreacje, urokliwe miejsce na Mazurach, szacowni goście. A przysięga, jaką składali sobie Michał Wiśniewski (40 l.) i Dominika Tajner (33l.), była tak wzruszająca, że nie tylko pan młody uronił kilka łez...

O takim ślubie Michał i Dominika nawet nie marzyli... Słoneczna, gorąca sobota, pięknie przystrojony brzeg jeziora Brzozolasek w Jabłoni pod Piszem, oni zakochani i przyglądający się ich szczęściu rodzina oraz najbliżsi przyjaciele. W takiej scenerii na pomoście przy przy hotelu Jabłoń powiedzieli sobie "tak". Ceremonię poprowadził pastor kościoła ewangelicko-augsburskiego Marcin Pysz.

Tego dnia Michał zapomniał, że choruje na nowotwór. Przez chwilę był w siódmym niebie. O tym, jak ważny był dla niego ten dzień, mogą świadczyć łzy wzruszenia. Popłynęły one z oczu piosenkarza podczas składania przysięgi. Dominikę niezwykle to poruszyło.

Świadkową Michała była jego medialna matka - Nina Terentiew, dyrektorka programowa Polsatu. Natomiast świadkiem - brat panny młodej, skoczek narciarski Tomisław (29 l.).

Ojciec Dominiki Apoloniusz Tajner (58 l.) nie krył szczęścia i przez całą uroczystość był dumny jak paw.

Na hucznym weselu bawiło się ponad 400 weselników. To rodzina i starannie dobrani przyjaciele oraz znajomi pary.

Jak dowiedział się "Super Express", Michał, mimo że wziął już czwarty ślub, głęboko wierzy, iż to właśnie z Dominiką dożyje sędziwej starości.

O jego dobre samopoczucie zadbały też osobistości ze świata show-biznesu. Był detektyw Krzysztof Rutkowski (52 l.), Marta Grycan (39 l.) z rodziną, Ewa Wachowicz (42 l.) i Alicja Węgorzewska (43 l.).

Goście bawili się do rana, a w niedzielne popołudnie ruszyli na poprawiny.

Poprzednie żony Michała Wiśniewskiego

1996 rok
Pierwszą żoną była piosenkarka Magda Femme (41 l.). Ich małżeństwo trwało pięć lat. Od 1996 do 2001 roku. Wzięli ślub cywilny, ich świadkiem był Jacek Łągwa (43 l.) z Ich Troje. Nie mieli dzieci.

2003 rok
Marta Wiśniewska (34 l.), czyli Mandaryna, powiedziała mu "tak" w grudniu 2003 r. Uroczystość odbyła się w lodowej krainie w Kirunie na północy Szwecji. Przebieg ceremonii można było śledzić w TVN. Małżeństwem byli trzy lata. Mają dwójkę dzieci, syna Xaviera Michała (10 l.) i córkę Fabienne Martę (9 l.).

2007 rok
Trzecią żoną była Anna "Aniqa" Świątczak (35 l.). Para wzięła ślub 10 marca 2007 roku w kapliczce Little Church w Las Vegas. Rozstali się w 2011 roku. Mają dwie córki - Etiennette Annę (6 l.) i Vivienne (4 l.).

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: