ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy TYLKO TANIEC 2, odc. 1: Krzysztof Kozak DOPROWADZIŁ Michała Malitowskiego DO ŁEZ

TYLKO TANIEC 2, odc. 1: Krzysztof Kozak DOPROWADZIŁ Michała Malitowskiego DO ŁEZ

08.09.2012, godz. 09:17
Krzysztof Kozak, Tylko Taniec
Krzysztof Kozak ma 35 lat, a od 7 lat choruje na stwardnienie rozsiane. Jednak jego lekiem na SM jest taniec. Jego występ wzruszył Michała Malitowskiego. foto: POLSAT/studio69 Paweł Mazurek

TYLKO TANIEC 2, odcinek 1. już za nami! Na portalu se.pl mogliście śledzić relację NA ŻYWO z 1. odcinka tanecznego show. Co się działo w tym odcinku? Oczywiście nie zabrakło wspaniałych tancerzy, fenomenalnych układów, zabawy oraz... łez! To Michał Malitowski wzruszył się tańcem 35-letniego Krzysztofa Kozaka, który cierpi na stwardnienie rozsiane.

Show TYLKO TANIEC powrócił! Po 1. edycji, która okazała się sukcesem, a widzowie Polsatu pokochali taneczne szaleństwa na scenie, przyszła pora już na 2. sezon. Za nam 1. odcinek, który pokazał nam, że i tym razem będzie się dużo działo. Nie zabrakło fenomenalnych tancerzy, wspaniałych układów oraz... łez. To Michał Malitowski wzruszył się występem 35-letniego Krzysztofa Kozaka, który od 7 lat choruje na stwardnienie rozsiane!

Jednak mężczyzna nie poddaje się, a taniec jest dla niego lekiem. Po swoim występie uzyskał aż 4 zielone gwiazdki, co oznacza, że nie tylko na Michale Malitowskim jego taniec zrobił wrażenie. Krystyna Mazurówna przyznała, że całe ciało Krzysztofa tańczy, a ona wcześniej widywała zdrowych ludzi, którzy mu nie dorównują na parkiecie!

Poza tym w 1. odcinku TYLKO TAŃCA mogliśmy podziwiać występy: Damiana Czeszewskiego, Fresh Flava, D1-D Way of Life, Super Dorosłych from CD, Mateusza Nazimka, Jekateriny Romankovej i Justasa Kucinskasa, Furiatów oraz Spectro. Tylko zespół D1-D Way of Life nie przeszedł do półfinału!

 

 

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: