ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Gra o tron 7 - NOWY trailer! Zwiastun zapowiada przegraną Jona Snow? [WIDEO]

Gra o tron 7 - NOWY trailer! Zwiastun zapowiada przegraną Jona Snow? [WIDEO]

21.06.2017, godz. 18:05
Gra o tron 7 - nowy trailer!
foto: printscreen Facebook

Do sieci trafił drugi zwiastun Gry o tron 7! Tym razem z krótkiego filmu dowiemy się naprawdę wiele. Na końcu trailera Gry o tron 7 pojawi się fragment wiersza wyrecytowany przez Sansę. Czy to zapowiedź przegranej Jona Snow? Jedno jest pewne - w 2. zwiastunie Gry o tron 7 można doszukiwać się wielu spoilerów

Gra o tron 7 - 2. zwiastun ku uciesze wszystkich fanów serialu trafił do sieci. Tym razem znajdziemy w nim o wiele więcej scen oraz... kilka spoilerów? Znaczące jest to, że trailer Gry o tron 7 ma budowę klamrową. Zaczyna się i kończy na Sansie Stark. W pierwszych minutach widzimy jej postać, gdy w tle słychać innego bohatera. Z kolei zakończenie 2. zwiastuna Gry o tron 7 to recytowany przez nią wiersz / przepowiednia. Czego dotyczy? I tu również można doszukiwać się spoilerów 7. sezonu Gry o tron.

- Kiedy spadnie śnieg i nadejdzie biały wiatr samotny wilk padnie, ale wataha przetrwa - zapowiada Sansa, podczas gdy w tle widać galopującego na koniu jeźdźca ubranego w grubą skórzaną odzież.

Gra o tron 7 - 2. zwiastun zapowiedzią przegranej Jona Snow

Pierwszym skojarzeniem, które przychodzi do głowy po 2. zwiastunie Gry o tron 7 jest śmierć Jona Snow. Czy to właśnie on jest samotnym wilkiem, o którym mówi w trailerze Sansa? Niewtajemniczonym przypominamy, że jest to utarte powiedzenie Starków, które w powieści pojawia się wielokrotnie. W całości brzmi ono w następujący sposób:

- Kiedy spada śnieg i wieje biały wiatr, samotny wilk umiera, ale stado przeżyje. Latem jest pora na kłótnie. Zimą natomiast musimy chronić się nawzajem, ogrzewać, dzielić myślami. Dlatego jeśli już musisz nienawidzić, to nienawidź tych, którzy naprawdę mogą nas skrzywdzić.

Ciężko więc na tej podstawie wnioskować o przegranej Jona Snow. To co jest pewne to to, że nadchodzi ogromna walka między rodami, którą być może przerwie inwazja Białych Wędrowców.

Gra o tron 7 - premiera

Gra o tron s07e01 zadebiutuje 16 lipca 2017 roku w Stanach Zjednoczonych i dzień później w Polsce. Pierwszy odcinek 7. sezonu Gry o tron legalnie będzie można obejrzeć na HBO. Nowy sezon będzie liczył siedem odcinków. Już teraz wiadomo, że zarówno Gra o tron s07e01 jak i Gra o tron s07e02 będą trwały równo 59 minut.

ZOBACZ: Gra o tron 7 - zwiastun i plakat nowego sezonu! Są spoilery?

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: