ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Gra o Tron 7 - zapowiedź kolejnego sezonu już jest. Znajdziemy w niej spoilery?

Gra o Tron 7 - zapowiedź kolejnego sezonu już jest. Znajdziemy w niej spoilery?

26.07.2016, godz. 08:41
Gra o Tron 7 - pierwszy zwiastun
foto: PrintScreen YouTube

Gra o Tron 7 - zapowiedź kolejnego sezonu jest już w sieci. Opublikowany teaser jest wyjątkowy. Nie zobaczymy w nim bohaterów kultowego serialu. W zamian za to nagranie przedstawia kulisy produkcji 7. sezonu Gry o Tron. W tle prac na planie usłyszymy głosy głównych bohaterów

Pierwszy zwiastun Gry o Tron 7 nie przedstawia gotowych scen z serialu. Tym razem producenci postanowili pokazać widzom sam proces tworzenia nowych odcinków. Stąd też zamiast postaci zobaczymy między innymi prace nad tworzeniem rekwizytów. Z udostępnionych mediom informacji wynika, że zdjęcia do siódmego sezonu Gry o Tron będą nagrywane w Irlandii Północnej, Hiszpanii i Islandii. Premiera Gry o Tron 7 została zapowiedziana na czerwiec 2017 roku.

Co wydarzy się w Grze o Tron 7? Niestety w pierwszym zwiastunie nie znajdziemy spoilerów. W zamian za to w tle nagrania usłyszymy kwestie dialogowe z poprzedniego sezonu. Istotne może być jedynie to, że do trailera wybrano dialogi dotyczące wstąpienia na tron Cersei oraz pożegnanie Sansy z Ramseyem Boltonem.

ZOBACZ: Gra o Tron 7 - co wydarzy się w 7. sezonie serialu? Emilia Clarke zdradza szczegóły

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: