ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Wonder Woman - zobacz nowy zwiastun!

Wonder Woman - zobacz nowy zwiastun!

04.11.2016, godz. 11:31

Wonder Woman to chyba najbardziej znana bohaterka ze świata DC Comics. Wreszcie doczekała się własnego filmu pełnometrażowego. W sieci pojawił się najnowszy zwiastun ekranizacji kultowej serii komiksowej. Zobacz Wonder Woman w akcji!

DC Comics stara się dogonić to, co Marvel Studios rozpoczęło kilka lat temu. Ekranizacje komiksów Marvela cieszą się wielka popularnością, i ajk grzyby po deszczu powstają kolejne filmy osadzone w tym samym uniwersum. DC postanowiło wcielić w życie podobny pomysł. Już niedługo Zobaczymy film "Wonder Woman", w jej własnym filmie. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie "Batman v Superman: Świat sprawiedliwości". Teraz poznamy początki bohaterki.

Zobaczymy klasyczną historię znaną z komiksów. Diana, księżniczka Amazonek mieszka na tajemniczej wyspie zamieszkanej jedynie przez kobiety. Pewnego dnia na Themiscyrze rozbija się młody pilot. Zaciekawiona wojowniczka postanawia wyruszyć z nim do jego świata. Tam poznaje swoje przeznaczenie i wkrótce staje się superbohaterką. Nowy trailer pokazał więcej scen z Wyspy Amazonek, oraz z pobytu Diany w Stanach Zjednoczonych. Nie zabraknie również momentów przepełnionych akcją!

Wonder Woman po raz pierwszy zadebiutowała w komiksach na łamach 8. numeru All-Star Comics z 1941 roku. Na przestrzeni lat przeżyła wiele przygód, a komiksy z nią w roli głównej publikowane są po dziś dzień. Od początku istnienia, postać walczy ze stereotypowym ukazywaniem kobiet. W kręgach fanów komiksów, stała się symbolem feminizmu. Te wątki widać również w filmie. Za reżyserię odpowiada zresztą nie bez powodu kobieta - Patty Jenkins. W głównych rolach wystąpią Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston oraz David Thewlis. Premiera planowana jest na 2 czerwca 2017 roku.

Zobacz: "Łotr 1: Gwiezdne Wojny - historie". Zobacz nowy zwiastun!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: