ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Z "Gry o tron" do "Gwiezdnych Wojen"! Emilia Clarke zagra w filmie o Hanie Solo

Z "Gry o tron" do "Gwiezdnych Wojen"! Emilia Clarke zagra w filmie o Hanie Solo

22.11.2016, godz. 15:13
Emilia Clarke, Nathalie Emmanuel, Gra o Tron
Emilia Clarke, Nathalie Emmanuel, Gra o Tron foto: EAST NEWS

Znana z serialu "Gra o tron" Emilia Clarke, która wcieliła się w rolę Daenerys Targaryen zagra niebawem w kolejnym filmie osadzonym w świecie Gwiezdnych Wojen. wytwórnia Lucasfilms potwierdza udział aktorki w nowej produkcji.

Dla fanów prozy George'a R. R. Martina postać Daenerys Targaryen Matki Smoków, jest kultowa. Dla fanów "Gwiezdnych Wojen" jednym z ulubionych bohaterów jest Han Solo. Emilia Clarke ma szansę połączyć fanatyków "Gry o tron" i miłośników dzieł George'a Lucasa. Do tej pory znana była głównie z roli serialu HBO, w którym odgrywała Daenerys. Teraz wystąpi w kolejnym filmie dziejącym się w świecie kosmicznych przygód. Mowa o ekranizacji przygód młodego Hana Solo.

Nie wiadomo w kogo Clarke wcieli się w nowym filmie. Studio potwierdziło jej udział w produkcji i enigmatycznie powiedziało u roli jednej z dynamicznych kobiet, na które Han natknie się przemierzając galaktyki. W bitwie o rolę w nowym filmie Lucasfilm pokonała takie gwiazdy jak Kiersey Clemons, Tessa Thompson i Jessika Henwick. Hana Solo zagra Alden Ehrenreich, a Donald Glover wcieli się w Lando Calrissiana. Film wyreżyserują Phil Lord i Chris Miller. Premierę zaplanowano jest na 25 maja 2018 roku.

Jak myślicie? W kogo wcieli się Emilia Clarke?

Zobacz: "Obcy". Nowa cześć kultowej serii już w sierpniu!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: