ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka kultura Zapraszamy do tańca! Gala 25 lat disco polo

Zapraszamy do tańca! Gala 25 lat disco polo

07.06.2017, godz. 02:00
Gala 25 lat Disco Polo
foto: Materiały prasowe

Trwa nasz jubileuszowy plebiscyt z okazji 25-lecia muzyki disco polo. A już 25 czerwca na stadionie Polonii w Warszawie odbędzie się wielka impreza zatytułowana "25 lat disco polo - gala jubileuszowa". Wspaniałe widowisko swoimi występami uświetnią największe sławy polskiej muzyki tanecznej.

To będzie prawdziwe święto. W nowoczesnej oprawie wielkiego muzycznego show wystąpią prawdziwe ikony tego gatunku. Na scenie zobaczymy takie znakomitości, jak: Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Boys, Weekend, Classic, Bayer Full, Top One, Shazza, MIG i wielu innych. Nie zabraknie nieśmiertelnych przebojów, które królowały na zabawach w latach 90., ale będzie można też usłyszeć najnowsze hity muzyki disco polo.

Ci, którzy nie zdołają dotrzeć na stadion Polonii w Warszawie, będą mieli możliwość uczestniczenia w jubileuszowej zabawie za pośrednictwem TVP 2. Zrealizowane z rozmachem widowisko będzie można śledzić na żywo.

Transmisja głównej części gali rozpocznie się w Dwójce w niedzielę, 25 czerwca o godz. 20. Drugą część koncertu od godz. 22.15 emitować będzie stacja największej telewizji muzycznej Polo tv oraz TVP Rozrywka.

"Super Express" jest patronem medialnym tego koncertu. 

ZOBACZ: Wielka Gala 25 lat Disco Polo. Kto wystąpi? Bilety

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: