ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Agent Gwiazdy: 3 edycja! Kiedy premiera?

Agent Gwiazdy: 3 edycja! Kiedy premiera?

18.05.2017, godz. 15:53
Agent Gwiazd 2 odc.12
Agent Gwiazd 2 odc.12 foto: TVN

Reaktywacja programu Agent doczekała się trzeciej edycji! Gwiazdy będą musiały po raz kolejny zmagać się z trudnymi zadaniami w dalekim kraju i tropić tytułowego agenta. Trzecią edycję będzie można oglądać na kanale TVN wiosną 2018 roku!

Agent Gwiazdy odniósł nie lada sukces po 16 latach od emisji pierwotnej wersji. Reedycja z gwiazdami i celebrytami zamiast "zwykłych" ludzi cieszyła się ogromną popularnością. Już w dwóch edycjach mogliśmy oglądać zmagania gwiazd z trudnymi zadaniami w egzotycznych krajach. Celebryci tropili "agenta" w 2016 i 2017 roku. Trzecią edycję zapowiedziano na wiosnę 2018 roku!

Daria Ładocha zwyciężyła w tegorocznej edycji programu, zaś agentem okazała się Odeta Moro, którą uczestnicy i widzowie typowali niemal od samego początku. Wystąpienie w programie było dla blogerki kulinarnej dużą szansą, którą umiejętnie wykorzystała aby zaistnieć w show biznesie. Już po kilku miesiącach dostała propozycję udziału w kampanii reklamowej Lidla, której obecnie jest twarzą razem z Karolem Okrasą.

Do tej pory w programie wystąpiło aż 28 gwiazd, a w tym Michał Będźmirowski, bloger promujący się pod pseudonimem "Modny Tata", Mateusz Maga, piosenkarz disco polo Tomasz Niecik, Alan Andersz, Tamara Gonzalez Perea, czyli blogerka Macademian Girl, Tomasz Oświeciński oraz piosenkarka Jula.

A wy kogo typujecie do udziału w następnej edycji? Kogo chcielibyście zobaczyć?

ZOBACZ: Odeta Moro na Instagramie tłumaczy, jak oszukiwała uczestników Agent Gwiazdy 2

Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: