ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Taniec z Gwiazdami 6, odc. 9, półfinał. Sprawdź, kto zatańczy w finale Tańca z Gwiazdami!

Taniec z Gwiazdami 6, odc. 9, półfinał. Sprawdź, kto zatańczy w finale Tańca z Gwiazdami!

28.10.2016, godz. 22:07
Taniec z Gwiazdami 6
foto: Taniec z gwiazdami. Oficjalny Facebook

Za nami półfinał Tańca z Gwiazdami. Cóż to były za emocje! Sprawdźcie, co działo się w 9. odcinku programu i kto awansował do finału Tańca z Gwiazdami 6.

W 9. odcinku Tańca z Gwiazdami, który był odcinkiem półfinałowym, wystąpiły trzy pary: Olga Kalicka i Rafał Maserak, Hanna Żudziewicz i Robert Wabich oraz Misheel Jargalsajkhan i Jan Kliment.

Każda para zatańczyła po dwa tańce. Pojawił się walc wiedeński, fokstrot, salsa, rumba. Po dwóch tańca prowadzili Olga i Rafał i to właśnie oni jako pierwsi awansowali do finału. Robert i Misheel znaleźli się więc w dogrywce i musieli wykonać po jeszcze jednym tańcu.

Zanim zobaczyliśmy dogrywkę, mogliśmy obejrzeć występ Margaret. Następnie każda para zatańczyła jeden taniec, który wykonywali już wcześniej. Obie pary wybrały tango. Jury lepiej oceniło występ Hani i Roberta. Okazało się, że widzowie uważali podobnie, bo to właśnie Hania i Robert jako drudzy awansowali do finału Tańca z Gwiazdami 6.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: