ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Wraca Projekt Lady! Co zobaczymy w premierowym odcinku?

Wraca Projekt Lady! Co zobaczymy w premierowym odcinku?

12.06.2017, godz. 15:47
Projekt Lady 2 - uczestniczki. Angelika Tatarkin
Angelika Tatarkin ma charakter dziewczyny z blokowiska. Często podejmuje decyzje pod wpływem emocji i zdarzają się jej wybuchy agresji. W jej życiu bójka goni bójkę. foto: east news/tvn

Program "Projekt Lady" był hitem ubiegłorocznej wakacyjnej ramówki TVN. W premierowym odcinku drugiej edycji show zobaczymy trzynaście zbuntowanych dziewcząt. Dzięki pobytowi w ekskluzywnej szkole w Radziejowicach, prowadzonej przez dwie mentorki – Tatianę Mindewicz-Puacz oraz Irenę Kamińską-Radomską, kandydatki na damy przejdą największą życiową przemianę. Premiera programu z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli prowadzącej już w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 20:55.

Już w pierwszym odcinku "Projektu Lady" dziewczęta będą musiały zrezygnować z ostentacyjnego wyrażania swojej oryginalności. Czekają na nie mundurki – dla każdej identyczny. Odmienny styl to nie jedyna nowość! Wczesna pobudka, dyżury śniadaniowe i przygotowanie stołu do posiłków, a następnie odpowiednie zachowanie podczas ich spożywania, może być dla zbuntowanych dziewcząt nie lada zaskoczeniem.

ZOBACZ TAKŻE: Projekt Lady - uczestniczki w nowym zwiastunie!

W "Projekt Lady" najbardziej liczą się zaangażowanie, postępy oraz chęci. Przed kandydatkami do tytułu dam trzy miesiące wypełnione po brzegi zajęciami, szkoleniami, spotkaniami z inspirującymi ludźmi. Pojawią się też zadania, które pozwolą im nie tylko poznawać nowe rzeczy, ale także same siebie. Decyzją jurorek (Tatiany Mindewicz-Puac i Ireny Kamińskiej-Radomskiej) oraz prowadzącej (Małgorzaty Rozenek-Majdan) co tydzień szkołę opuści jedna z dziewcząt. Trzy najlepsze uczestniczki dojdą do wielkiego finału i zawalczą o tytuł pierwszej damy drugiego sezonu "Projektu Lady". Na zwyciężczynię czeka wyjątkowa nagroda – trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Premiera programu w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 20:55.

Źródło: X-NEWS
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: