ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Żony Hollywood 3. - Jestem latawica! Helenita i Rodrigo przelecieli się... helikopterem!

Żony Hollywood 3. - Jestem latawica! Helenita i Rodrigo przelecieli się... helikopterem!

21.02.2017, godz. 09:56
Helena Deeds
foto: żony hollywood / facebook

W drugim odcinku nowych  Żon Hollywood mieliśmy okazję zobaczyć, jak bawią się bogacze! Helena Deeds i Rodrigo Iglesias postanowili sobie polatać helikopterem. Kto lepiej czuł się za starami śmigłowca?

W ostatnim odcinku Żon Hollywood ukochany Helenity postanowił sprzedać najdroższy dom w USA. W tym celu zapisał się do aeroklubu, do którego należy wiele znanych osób. By jednak móc chwalić się podniebnymi umiejętnościami, musiał nauczyć się pilotować maszynę latającą. W tym celu Rodrigo zapisał się na kurs pilotażu śmigłowca. Na jedną z lekcji zabrał ze sobą swoja ukochaną żonę Helenę.

Rodrigo chciał pochwalić się przed ukochaną czego się nauczył na kursie. Później możliwość przelecenia się helikopterem miała również Helenita. Okazało się, że poszło jej lepiej, mimo że była to jej pierwsza lekcja w życiu. - On ma chyba za dużo energii. To trzeba powoli, delikatnie - tłumaczy Helenita. - Lubię latać. - Ja jestem latawica - żartuje i dodaje, że marzy, by nauczyć się pilotować samoloty. To jest dopiero życie!

Zobacz: Żony Hollywood 3 odc. 2. Zapis relacji NA ŻYWO na SE.PL

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: