Super Express» Technologie» Oprogramowanie» Ściągnij: Polski Norton 360 4.0 za darmo do pobrania - pełna wersja 60-dniowa

Ściągnij: Polski Norton 360 4.0 za darmo do pobrania - pełna wersja 60-dniowa

Specjalnie dla Czytelników SE.pl mamy pełną 60-dniową wersję pakietu zabezpieczającego Norton 360 4.0 PL. Darmowe wydania Norton 360 4.0 do pobrania w sieci pozwalają na testowanie programu przez 15-30 dni. Wersja przygotowana specjalnie dla SE.pl umożliwia eksperymenty z aplikacją przez dwa miesiące - za darmo!

Pobierz: Polski Norton 360 4.0

Oto nasz prezent dla czytelników SE.pl z okazji Dnia Dziecka. Tylko u nas do pobrania 60-dniowa wersja Symantec Norton 360 4.0 PL.

Norton 360 4.0 to najnowszy pakiet zabezpieczający firmy Symantec. W skład aplikacji wchodzi silnik antywirusowy, mechanizm tworzenia kopii zapasowych, firewall (zapora sieciowa), system antyphishingowy i antyspamowy oraz moduł optymalizacji komputera.

Norton 360 4.0 wykorzystuje ten sam silnik antywirusowy i te same bazy sygnatur, co Norton AntiVirus 2010 i Norton Internet Security 2010. Od większych braci odróżnia go poziom konfiguracji - wersja 360 stworzona została z myślą o użytkownikach niezaawansowanych. Pełna wersja pakietu umożliwia instalację oprogramowania na 3 komputerach pozostających w obrębie gospodarstwa domowego.

Udostępniona do pobrania wersja pozwala na 2 miesiące testowania bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Dostępne w internecie edycje testowe (np. na stronie DobreProgramy.pl) działają co najwyżej przez 30 dni i domagają się rejestracji na stronie Symantec. U nas rejestracja nie jest wymagana.

fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij nk udostepnij
Najnowsze plotki i skandale zawsze z Tobą. se.pl na komórce i tablecie!
Najczęściej komentowane
se app Pobierz na iPhone Pobierz na iPad Pobierz na Androida