SUPER EXPRESS.pl twoje pieniądze pożyczki gotówkowe Dobra Pożyczka - Pożyczka bez sprawdzania w BIK

Dobra Pożyczka - Pożyczka bez sprawdzania w BIK

05.07.2010, godz. 00:00
Pieniądze
foto: Brak agencji
[ARTYKUŁ SPONSOROWANY] Dobre rokowania na Dobrą Pożyczkę. Dodaj życiu barw! To rozwiązanie dla każdego, kto szybko potrzebuje gotówki, ale w przeszłości miał problemy ze spłacaniem rat i zadłużeń. Taki dlużnik figuruje na czarnej liście Biura Inforamcji Kredytowej. Banki zamykają przed klientem drzwi, ale jest jeszcze Dobra Pożyczka Gotówkowa.

Biuro Informacji Kredytowej - co tak naprawdę o nas wie?

Biuro Informacji Kredytowej, popularnie (i skrótowo) zwanej BIK-iem budzie wiele emocji. Nic dziwnego - często ów „BIK” dyskwalifikuje nas w staraniach o bankową pożyczkę. BIK zbiera i archiwizuje informacje finansowe o konsumentach (np. historię regulowania zadłużenia) - a następnie udostępnia je bankom, SKOK-om i instytucjom państwowym (prokuraturze, sądom, organom ścigania) w celach weryfikacji wiarygodności potencjalnego Klienta.

Co ujawnia BIK?

Przede wszystkim jakie zobowiązania pieniężne zaciągaliśmy i jak udało nam się z nich wywiązać. Niezapłacona na czas rata, opiewająca nawet na drobną kwotę skutecznie może zamknąć drogę do otrzymania gotówki z zewnętrznych źródeł (nawet na 5 lat).

Dobra Pożyczka na elastycznych warunkach, bez weryfikacji w BIK:

To, że jesteś zadłużony lub Twoja historia w BIK nie jest zbyt chlubna nie oznacza, że nigdzie nie otrzymasz wsparcia finansowego. Z decyzją odmowną spotkasz się w bankach - jednakże biorąc pod uwagę rosnące oprocentowanie kredytów i wzrost kosztów ich obsługi (marże) warto rozważyć wnioskowanie o pieniądze w innych instytucjach finansowych. Najlepszym - bo bezpiecznym rozwiązaniem jest Dobra Pożyczka Gotówkowa.

Stać Cię na Dobrą Pożyczkę:
Warunki przyznania Dobrej Pożyczki Gotówkowej nie zależą od historii w BIK. Dobra Pożyczka to produkt idealnie dopasowany do możliwości budżetowych Polaków, dostępny niemalże dla Każdego. Dzieje się tak dzięki rewolucyjnie niskiemu oprocentowaniu 2,99% rocznie (stopa oprocentowania jest taka sama od kilku lat) oraz długoterminowemu harmonogramowi spłaty rat - od roku do 30 lat.

Wszyscy, którzy potrzebują zastrzyku gotówki na doskonałych warunkach powinni zapoznać się ze szczegółową ofertą Dobrej Pożyczki: www.dobrapozyczka.com.pl. Dobra Pożyczka to łatwy sposób na spełnienie nieosiągalnych dotychczas marzeń. Perspektywa posiadania własnego mieszkania, auta czy
wyjazdu na egzotyczne wakacje nie musi dotyczyć kolejnych 15 lat.

Od realizacji życiowych celów (np. założenia własnej firmy, zakupu ziemi) dzieli Cię czas sfinalizowania formalności w jednym z 30 oddziałów Dobrej Pożyczki. Dobrą Pożyczkę możesz także przeznaczyć na poprawę standardu codziennego życia i bieżące potrzeby konsumpcyjne. Nie my decydujemy, co kupisz za otrzymane pieniądze. Liczymy na Twoją kreatywność… Do dyspozycji masz 25 lub nawet 300 tys. złotych.

Raty dobre dla kieszeni:
Zazwyczaj obawiamy się wielkich wydatków z tytułu miesięcznych rat. Gotówkę wydaje się „lekko” - ale później domowy budżet cierpi? Nie z Dobrą Pożyczką Gotówkową. Dobrą Pożyczkę równie lekko zaciągnąć (minimum formalności), jak i spłacić.

Nie bójmy się sięgać po sprawdzone rozwiązania finansowe, dzięki którym wielu Polaków dodało swemu życiu barw. Praca, obowiązki, troski dnia powszedniego - za to wszystko należy Ci się chwila wytchnienia i radości. By zrobić wymarzone zakupy lub zamieszkać „na swoim” nie trzeba poszukiwać dodatkowego etatu lub emigrować za granicę. 30 tys. złotych pożyczki to miesięczna rata 187 zł.

Teraz, dzięki Dobrej Pożyczce możesz poświęcać uwagę najbliższym i realizować swoje pasje - nie ponosząc kosztów czasowych i finansowych. Dobra Pożyczka to nie tylko gwarancja niskich odsetek, ale także bezpieczeństwa i wiarygodności. Klient może wybierać z kilku wariantów zabezpieczeń, ponadto nie jest narażony na ukryte koszty, czy pisane drobnym druczkiem zawiłe postanowienia umowy.

Gdzie po Dobrą Pożyczkę?
Zapraszamy do jednego z 30 biur regionalnych Dobrej Pożyczki, zlokalizowanych w całej Polsce - można tam skorzystać z profesjonalnej pomocy Doradcy Finansowego. Do dyspozycji oddajemy także ogólnopolską infolinię: 801 003 160**, z tel. komórkowych: 608 921 608**

Dobra Pożyczka - www.dobrapozyczka.com.pl

autor: tekst na podstawie materiałów promocyjnych zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: