WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Przepowiednie Nostradamusa: III WOJNA ŚWIATOWA potrwa 27 LAT!

Przepowiednie Nostradamusa: III WOJNA ŚWIATOWA potrwa 27 LAT!

15.07.2016, godz. 23:39
Największy francuski wizjoner
foto: CORBIS

Czy wybuchnie III wojna światowa? Według przepowiedni Nostradamusa konfilkt zbrojny wybuchnie jeszcze w tym wieku i będzie trwał 27 lat! To może być jedna z najdłuższych wojen w dziejach świata. Sprawdź, kto ją wywoła!

Działania na Ukrainie, niepokój na Bliskim Wschodzie czy działalność Państwa Islamskiego - wszystkie te wydarzenia świadczą o tym, konflikt zbrojny jest bardzo możliwy. I tak też mówi jedna z przepowiedni Nostradamusa - według francuskiego astrologa III wojna światowa ma wybuchnąć w XXI wieku i potrwa 27 lat! Zgodnie z proroctwami jasnowidza, konflikt ten wybuchnie po tym, gdy terroryści z Państwa Islamskiego porozumieją się z Chinami. Nostradamus przewidział także IV wojnę światową - ma ona wybuchnąć w 2150 roku i pochłonąć życie 6 miliardów ludzi. Wcześniej ma dojść do rozpadu Wielkiej Brytanii.

Zobacz też: KONIEC ŚWIATA coraz bliżej! Nostradamus przepowiedział, że nastąpi w listopadzie 2015.

Inna z przepowiedni Nostradamusa mówi, że Amerykę nawiedzi trzęsienie ziemi, zaś Europę sparaliżuje wybuch wulkanu Wezuwiusz. Proroctwa francuskiego astrologa mówią także o tym, że nasilić się mają ataki terrorystyczne. Za wszystko mają być odpowiedzialni dzihadyści z Państwa Islamskiego.

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: