WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Stoch, Kowalczyk i Bródka: będziesz mógł ich wysłać w każdy zakątek świata! Złoci medaliści na znaczkach

Stoch, Kowalczyk i Bródka: będziesz mógł ich wysłać w każdy zakątek świata! Złoci medaliści na znaczkach

03.04.2014, godz. 10:48
Kamil Stoch, Zbigniew Bródka, Soczi 2014
foto: Super Express

Nowe znaczki pocztowe, które wydała Poczta Polska to nie lada gratka dla miłośników filatelistyki i sportowych kibiców. Na znaczkach pojawią się bohaterowie Igrzysk w Soczi, czyli Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk i Zbigniew Bródka. Każdy może ich mieć na własność!

Po Adamie Małyszu przyszedł czas na innych zimowych sportowców. Już niebawem, od 11 kwietnia, na poczcie będzie można kupić sobie całą trójkę złotych olimpijczyków z Soczi. Nasze złotka pojawia się na znaczkach pocztowych i kopertach. To świetny pomysł na wyrażenie wdzięczności za ich osiągnięcia oraz podkreślenie, że zimowa olimpiada w Soczi był dla Polski wyjątkowo pomyślna.

Ile za znaczek ze Stochem, który zdobył dwa złote?

Znaczki z limitowanej edycji będą kosztowały 4 złote 20 groszy, czyżby miało to nawiązywać do liczby złotych medali, które zdobyli razem Stoch, Kowalczyk i Bródka? Być może. Jednak niejeden fan zapłaciłby o wiele więcej za posiadanie najlepszych sportowców na własność. Oprócz znaczków w ofercie poczty pojawi się też koperta z wizerunkami naszych medalistów. Na znaczkach sportowcy będą uchwyceni w pozach, w których zdobywali medale, a na a kopercie z medalami w rękach.

Zobacz: Poczta Polska się rozwija

Kto chce mieć taką pamiątkę lub wysłać życzenia świąteczne z medalistami musi się spieszyć. Poczta Polska wydała jedynie 150 tysięcy znaczków, które z pewnością rozejdą się jak ciepłe bułeczki.

Polub se.pl na Facebooku

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: