ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ania Przybylska szczerze o swojej chorobie: nie jest ze mną aż tak źle!

Ania Przybylska szczerze o swojej chorobie: nie jest ze mną aż tak źle!

22.09.2013, godz. 21:05
przybylska, bieniuk
foto:

Wieść o tym, że Ania Przybylska (35 l.) miała operację guza trzustki zelektryzowała całą Polskę. Aktorka długo milczała na ten temat, aż do tej pory...

Kiedy pod koniec lipca gruchnęła informacja, że Przybylska ma guza trzustki i przeszła poważną operację nikt nie mógł w to uwierzyć. O stan zdrowia aktorki martwiła się cała Polska. Teraz Ania postanowiła uspokoić swoich fanów.

>>> Anna Przybylska ukrywała chorobę! Nie chciała martwić znajomych

- Opiekują się mną cudowni lekarze, którym jestem bardzo wdzięczna - wyznała w wywiadzie dla „Grazii” Ania. - Nie jest prawdą to, że przeszłam kolejną operację, ani to, że jestem w trakcie chemii. Diagnozowanie mnie i plan dalszego leczenia pozostawmy moim wspaniałym lekarzom - dodała.

Co więcej Ania, nie wyklucza, że gdy nadejdzie odpowiedni moment o swojej chorobie opowie całej Polsce. - Na swoich własnych warunkach. To ja zdecyduje, kiedy i gdzie o tym opowiem. A teraz proszę uszanować moją decyzję. Nie chcę, żeby moja córka czytała w gazetach o tym, co rzekomo się ze mną dzieję. Chciałam podziękować wszystkim za słowa wsparcia i otuchy, które docierały do mnie w ostatnim czasie. To było dla mnie bardzo ważne. Dziękuję - dodała.

Obecnie Anią opiekuje się jej partner Jarosław Bieniuk (34l.). To właśnie głównie dzięki jego wsparciu Ania nie załamała się w tak trudnych dla siebie chwilach.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: