ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Czadowa impreza w Szczecinie!

Czadowa impreza w Szczecinie!

26.08.2016, godz. 07:00
Eska Music Awards 2016
foto: printscreen Facebook

Już dziś, w piątek 26 sierpnia, podczas wielkiej gali w szczecińskiej Azoty Arenie poznamy zwycięzców prestiżowych nagród Eska Music Awards 2016. Wielką galę poprowadzi oczywiście gwiazda Radia Eska - Jaknes. Towarzyszyć mu będzie prezenterka znana z TVP, Paulina Chylewska. Osoby, które nie będą mogły się pojawić w Szczecinie, zobaczą galę za sprawą transmisji w TVP 1. Startujemy o godz. 20.30. Imprezie patronuje "Super Express".

O miano najlepszej artystki walczyć będą Cleo, Margaret i Sylwia Grzeszczak. Najlepszym artystą mają szansę zostać Antek Smykiewicz, Dawid Podsiadło oraz Kamil Bednarek. W plebiscycie na najlepszy zespół biorą udział: Enej, Sound'n'Grace, Video. W kategorii debiut radiowy - Antek Smykiewicz, Monika Lewczuk oraz Szymon Chodyniecki. Najlepszym artystą w sieci może zostać ktoś z trójki - Margaret, Cleo lub Michał Szpak. W walce o najlepsze wideo mamy Anię Dąbrowską i "W głowie", Cleo i "Zabiorę nas" oraz Sylwię Grzeszczak i "Tamtą dziewczynę".

Najwięcej nominacji jest w kategorii najlepszy hit. Mamy aż pięciu wykonawców. Antka Smykiewicza z "Pomimo burz", C-Boola z "Never Go Away", Dawida Podsiadłę z "W dobrą stronę", Margaret z "Cool Me Down" oraz Sylwię Grzeszczak i "Tamtą dziewczynę".

Kto wygra? Wszystko rozstrzygnie się już w piątek w Szczecinie w Azoty Arenie. Oprócz polskich wykonawców nominowanych do EMA zobaczymy również gwiazdy zagraniczne - nastoletnią gwiazdę z Londynu Jasmine Thompson, Alana Walkera z Norwegii, gości z Rosji, duet Filatov & Karas, oraz amerykańską wokalistkę LP. Szczegóły na stronie eska.pl.

Zobacz: Cezary Pazura próbuje odzyskać popularność na Youtubie! Zdobędzie młodocianych fanów?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: