ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kolejna książka z serii Gry o tron. George R.R. Martin składa obietnicę

Kolejna książka z serii Gry o tron. George R.R. Martin składa obietnicę

26.07.2017, godz. 10:21
Gra o tron, 7 sezon
7 sezon serialu "Gra o tron" będzie nie lada wyzwaniem. foto: HBO

George R.R. Martin napisze nowe części "Pieśni lodu i ognia". Kiedy premiera nowej książki z serii "Gry o tron"?

George R.R. Martin napisze nową książkę cyklu "Pieśni Lodu i Ognia" - powieści, która jest podstawą najpopularniejszego serialu "Gra o tron". Fani produkcji filmowej doskonale wiedzą, że serial już dawno wprzedził wydarzenia zaprezentowane w książce. Stąd też ostatnia zapowiedź George'a R.R. Martina jest naprawdę ekscytująca. Przypomnijmy, że ostatnia część cyklu "Pieśni lodu i ognia" ukazała się sześć lat temu.

George R.R Martin zdradził w swoim ostatnim wpisie na blogu, że istnieje możliwość, że "Wichry zimy" trafią do księgarni w 2018 roku. Szansę na ukazanie się może też mieć książka "Ogień i Krew", czyli 2-tomowy spin-off opowiadający o rodzie Targaryen.

- Wiem, że chcielibyście się dowiedzieć czegoś na temat Wichrów Zimy. Widziałem kilka dziwnych artykułów na temat tej książki. Niektórzy 'dziennikarze' mają niezłą wyobraźnię. Ciężko mi powiedzieć, który rodzaj newsów był bardziej absurdalny, czy te mówiące, iż skończyłem już Wichry Zimy, ale nie chcę ich jeszcze wydać, czy te, z których wynikało, iż nie napisałem jeszcze żadnej strony. Oba 'artykuły' są równie bezpodstawne. Nadal pracuje nad książką, zostały mi jeszcze miesiące pisania (Ile? Dobre pytanie). Mam lepsze i gorsze dni. Nie jestem pewien, czy pierwszy tom Ognia i Krwi zadebiutuje wcześniej, ale powrócimy do Westeros w 2018 roku. Kto wie... może obie książki będą już wkrótce miały swoją premierę. Możemy tylko pomarzyć – napisał Martin.

Zanim jednak do księgarń trafią nowe tomy powieści George'a R.R Martina fani serialu obejrzą siódmy sezon "Gry o tron", który zadebiutował w telewizji w lipcu 2017 roku.

ZOBACZ: "Gra o Tron". Premiera 7 sezonu. Ile zarobią aktorzy serialu? [ZWIASTUN]

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: