ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Lato z radiem w Stegnie: Dopieścimy słuchaczy!

Lato z radiem w Stegnie: Dopieścimy słuchaczy!

05.08.2016, godz. 02:00
Dopieścimy słuchaczy
Dopieścimy słuchaczy foto: AKPA

Tym razem "Lato z radiem" zawita do Kalisza i do nadmorskiej miejscowości Stegny. Jedną z gwiazd tego weekendu jest grupa Varius Manx i Kasia Stankiewicz (39 l.).

Zespół Roberta Jansona (51 l.) w tym roku obchodzi swoje 25-lecie, które świętuje wspólnie z Kasią Stankiewicz. - Tym samym nie zabraknie utworów z całego okresu istnienia zespołu. Wykonamy m.in.: "Ruchome piaski", "Piosenkę księżycową", "Maj" oraz nieśmiertelny "Orła cień" - obiecuje w rozmowie z "Super Expressem" Robert Janson. - Lubimy występować na koncertach "Lata z radiem". Zawsze jest cudowna atmosfera, zarówno za kulisami, jak i na scenie, gdzie udziela nam się energia od publiczności. Każdy koncert zespół traktuje z największym zaangażowaniem, a Kasia stara się dopieszczać swoim wokalem i pozytywną energią każdego słuchacza. Bądźcie koniecznie z nami, naprawdę warto - zapewnia Robert.

Artysta zapowiada, że pod koniec sierpnia będzie miała miejsce premiera kolejnej piosenki pt. "Piątek", a tymczasem w Polskim Radiu można posłuchać ich ostatniego numeru zatytułowanego "Ameryka".

Zobacz: Joanna Krupa i Romain Zago - tak wyglądał ich weselny taniec?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: