ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Lis wygryzła Woźniak-Starak? To ona poprowadzi Azję Express?

Lis wygryzła Woźniak-Starak? To ona poprowadzi Azję Express?

02.11.2016, godz. 12:16
Agnieszka Szulim, Hanna Lis
foto: Fotomontaż SE.pl

Mimo, że Hanna Lis odpadła w zeszłym odcinku Azji Express, może czuć się zwyciężczynią! Prawdopodobnie to właśnie ona poprowadzi drugą edycję popularnego show. Czy Kinga Rusin znowu poczuje się  zagrożona?

Kiedy Hanna Lis przechodziła do TVN, Kinga Rusin poczuła się zagrożona. To dla Hani Tomasz Lis zostawił prowadzącą Dzień Dobry TVN. Od razu pojawiły się domysły, czy Lis wygryzie Rusin z roli głównej gwiazdy stacji. Wszystko wskazuje, że niebawem tak może się stać! Jak donosi magazyn "Show", producenci programu już myślą nad drugą serią programu dziejącego się w egzotycznej Azji. Podobno Hanna Lis ma zająć miejsce Agnieszki Woźniak-Starak jako prowadząca.

Żona milionera ponoć odpuściła sobie wszystkie projekty związane z TVN, ponieważ myśli o powiększeniu rodziny. Stacja postanowiła więc zaangażować Hannę Lis, która zdobyła dużą popularność wśród widzów. Póki co świetnie radzi sobie we własnym programie life stylowym Bez planu, który możemy oglądać na TVN Style. Jeśli Hania będzie prowadzić Azję Express, stanie się dużym zagrożeniem dla Kingi Rusin, która dostała angaż do drugiej edycji show Agent: Gwiazdy. Oba programy dzieją się na innych kontynentach i w obu celebryci muszą wykonywać niesamowite zadania.

Jak będzie? Pokaże czas. Tymczasem zapraszamy na kolejny odcinek show Azja Express oraz na naszą REALCJĘ NA ŻYWO na SE.PL!

Zobacz: Lis: Umiem pracować tylko w TV!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: