ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży!

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży!

12.05.2017, godz. 14:13
Marta Żmuda-Trzebiatowska Kamil Kula
foto: EAST NEWS

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w ciąży! Taką informację przekazała prasie anonimowa przyjaciółka aktorki. Wraz ze swoim mężem, Kamilem Kulą, spodziewają się pierwszego dziecka.

Marta Żmuda-Trzebiatowska jest w czwartym miesiącu ciąży, jak podaje "Fakt". Aktorka wzięła ślub ze swoim obecnym mężem w 2015 r., zaledwie dwa miesiące po tym, jak poznała go w pracy w Teatrze Kwadrat! Jednak aktorka unika rozmawiania na temat swojego życia prywatnego. O ślubie z 5 lat młodszym Kamilem Kulą dowiedziano się dopiero od pracowników Teatru Komedia. Tym razem szczegóły zdradziła jej bliska przyjaciółka. - Spełniło się jej wielkie marzenie. Z mężem starali się o dzidziusia już od dawna i wreszcie się udało - powiedziała prasie. Informację tę potwierdziła menadżerka gwiazdy, Gabriela Piekarniak, w rozmowie z Party.pl. - Tak, to prawda. Marta i Kamil spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Są szczęśliwi. Marta czuje się bardzo dobrze - oświadczyła.

Wcześniej nie zanosiło się na to, aby Marta miała zajść w ciążę. Ostatni raz taki temat poruszany był 9 lat temu przez jej poprzedniego chłopaka, Adama Króla, podczas jego wystąpienia w programie Taniec z Gwiazdami. 12 lat starszy mężczyzna oznajmił wtedy widzom, że zrobi jej dziecko. Jednak wówczas 24-letnia Marta miała zupełnie inne plany i nic z tych obietnic nie wyniknęło, a latem 2013 roku aktorka zerwała z partnerem na dobre. Cieszyła się życiem singielki zaledwie do 2015 roku, kiedy to poznała swojego obecnego męża w trakcie wspólnych prac nad sztuką. Para wzięła ślub w ekspresowym tempie!

Na Instagramie Marty Żmudy-Trzebiatowskiej jednak na próżno szukać jakichkolwiek informacji na temat ciąży. Czyżby aktorka starała się zachować to w tajemnicy?

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy! A czy wy się tego spodziewaliście?

ZOBACZ: Cycuetka wędruje do Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: