ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Najseksowniejsza część ciała kobiety według gwiazd? "Pupcie!"

Najseksowniejsza część ciała kobiety według gwiazd? "Pupcie!"

15.07.2016, godz. 08:51
Źródło: Paulina Koziejowska

Od wieków mężczyźni zachwycają się pięknem kobiecego ciała. Paulina Koziejowska postanowiła zapytać gwiazdy, która część ciała płci pięknej jest najbardziej seksowna. Jak było można podejrzewać, panowie dużą uwagę zwracają na twarz i pośladki.  Zobacz, co jeszcze przyciąga męski wzrok.

Pytaliśmy już kobiety o najseksowniejszą męską część ciała, teraz przyszła kolej, by wypowiedzieli się panowie. Paulina Koziejowska zapytała znanych mężczyzn, która ich zdanie część ciała kobiety jest najbardziej pociągająca. Okazało się, że panowie zwracają uwagę na pupy, twarz i całą sylwetkę. Zobacz, co najbardziej w ciele kobiety przyciąga Michała Milowicza, Andrzeja Suprona, czy Rafała Jonkisza.

- Głos też może bardzo podniecić mężczyznę - powiedział Michał Milowicz i dodał, że gdy widzi kobietę, najpierw zwraca uwagę na twarz, a dopiero potem na biodra, nogi i pupcie. Andrzej Supron podziela opinię aktora i jego zdaniem najbardziej seksowe u kobity są pośladki. Nieważne czy są one małe czy duże, muszą być proporcjonalne. Zapaśnik dodał jeszcze, że lubi, gdy kobieta ładnie chodzi.

- Wygląd przyciąga, ale to co ma się w głowie najbardziej zostaje zapamiętane. Wydaje mi się, że najbardziej seksowna u kobiety jest inteligencja. - powiedział Rafał Jonkisz. Dodał także, że gdy spotyka nową osobę, zwraca uwagę na twarz, z której możne wiele wyczytać.

Zobacz: Najmłodsze szczęście Kraśki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: