ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Ola Kwaśniewska chwali się spotkaniem z królową Elżbietą II. Jej obawy mogą śmieszyć

Ola Kwaśniewska chwali się spotkaniem z królową Elżbietą II. Jej obawy mogą śmieszyć

19.07.2017, godz. 13:44
Aleksandra Kwaśniewska
foto: © AKPA

Ola Kwaśniewska pochwaliła się, że 11 lat temu miała okazję poznać królową Elżbietę II. Do spotkania doszło w 1996 roku. Jesteście ciekawi, jak wspomina je Aleksandra?

Córka byłego prezydenta opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o swoim spotkaniu z królową Elżbietą II. Ola Kwaśniewska przez 10 lat mieszkała w Pałacu Prezydenckim. Miała wtedy okazję podróżować po całym świecie i poznawać największych przywódców. Przy okazji wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce, Ola Kwaśniewska opowiedziała portalowi o swoim spotkaniu z brytyjską królową. Elżbieta II gościła w naszym kraju w 1996 roku i wyraziła chęć poznania córki Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. - Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła – wspomina spotkanie Kwaśniewska.

Szczęśliwie Ola znalazła odpowiedni strój i spełniła prośbę Elżbiety II. Nastolatka rozmawiała z królową o jej wnukach. Opowiadała ona o Williamie i Harrym, gdyż byli w podobnym wieku.

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: