ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Przystanek Woodstock. Szok! Agata Młynarska przyznaje rację Mariuszowi Błaszczakowi?

Przystanek Woodstock. Szok! Agata Młynarska przyznaje rację Mariuszowi Błaszczakowi?

29.07.2017, godz. 12:07
 Agata Młynarska
Agata Młynarska foto: AKPA

Przystanek Woodstock ponownie otrzymał status "imprezy podwyższonego ryzyka". Znana ze swej niechęci do aktualnej władzy Agata Młynarska przyznała rację ministrowi spraw wewnętrznych i administracji, Mariuszowi Błaszczakowi. Jej zdaniem Przystanek Woodstock to faktycznie impreza o podwyższonym ryzyku...

Agata Młynarska zgadza się z decyzją aktualnej władzy dotyczącą uznania Przystanku Woodstock 2017 za imprezę "podwyższonego ryzyka". Skąd taka nagła zmiana poglądów? Przecież dziennikarka znana jest ze swojej niechęci do PiS. Odpowiedź na to pytanie znajdziemy na Instagramie Młynarskiej, gdzie córka zmarłego niedawno Wojciech Młynarskiego w krótkim nagraniu wyjaśnia, dlaczego Przystanek Woodstock to impreza o podwyższonym ryzyku.

- Przystanek Woodstock zyskał status imprezy o podwyższonym ryzyku i absolutnie to rozumiem. Dziwię się, że dopiero teraz, bo Przystanek Woodstock to podwyższone ryzyko spotkania ludzi, którzy potrafią się cieszyć, którzy kochają świat we wszystkich jego przejawach różnorodności. Przystanek Woodstock to przyjaźń, muzyka i rock'n'roll. To podwyższone ryzyko spotkania ludzi, którzy chcą poczuć się wolnymi, którzy kochają muzykę i nikt im tego nie odbierze. To podwyższone ryzyko spotkania ludzi serdecznych, pozytywnie nakręconych, kolorowych, innych, którzy potrafią się pięknie różnić. Przystanek Woodstock to podwyższone ryzyko wolności, której nikt absolutnie nam nie odbierze. I chociaż, kiedy byłam na pierwszym festiwalu, nie był to Woodstock, wtedy był to Jarocin, po pierszym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ja wychowana na Kabarecie Starszych Panów, na piosenkach mojego taty, byłam zaskoczona i zachwycona tym, co zobaczyłam - wyznaje Agata Młynarska.

Jak się okazuje - Młynarska nie zmieniła poglądów, a jej wyznanie to przewrotna pochwała imprezy organizowanej przez Jurka Owsiaka.

Pociąg na Woodstock. Gdzie kupić bilety kolejowe na Przystanek Woodstock 2017

#wosp #przystanekwoodstock #radość #muzyka #freepeople #festiwal #rockandroll #wolność

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska) 28 Lip, 2017 o 2:55 PDT

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: