ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rajska podróż poślubna Rozenek! [ZDJĘCIA]

Rajska podróż poślubna Rozenek! [ZDJĘCIA]

02.11.2016, godz. 14:01
Rajska podróż poślubna Rozenek
foto:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięłi slub jakiś czas temu, ale dopiero teraz wyruszyli w rajską podróż poślubną. Na Instagramie celebrytki pojawiło się sporo zdjęć z rajskiej wyspy na której się znaleźli! Zobacz wspaniałe fotki!

My modlimy się chociaż o trochę słońca, u niej ciepła jest pod dostatek! Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dwa dni temu wyjechali w długo wyczekiwaną podróż poślubną. Dokąd się wybrali? Nie wiadomo dokładnie, ale na pewno to jakaś egzotyczna wyspa. Świeżo upieczone małżeństwo podzieliło się fotkami z raju. Widzimy gorącą pupę Małgosi utytłaną w białym piasku. Możemy podziwiać jak Małgosia i Radzio wesoło dokazują na plaży, pluskając się w krystalicznie czystej wodzie.

Małżeństwo Rozenek i Majdana jest specyficzne. Nic więc dziwnego, że ich podroż poślubna jest nietypowa. Zabrali ze sobą dzieci! Dumna mama pochwaliła się fotką swoich pociech. Takich widoków można im tylko pozazdrościć! A Wy chcielibyście wyskoczyć do jakiegoś ciepłego kraju od panującej jesieni?

Zazdrościcie im?

Zobacz: Rozenek o nowym show: "Chcielibyście zajrzeć do naszej sypialni"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: