ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Robert Janowski stracił pracę. Sprawę komentuje jego żona

Robert Janowski stracił pracę. Sprawę komentuje jego żona

12.06.2017, godz. 13:52
MONIKA GŁODEK JANOWSKA, ROBERT JANOWSKI
MONIKA GŁODEK JANOWSKA, ROBERT JANOWSKI foto: AKPA

Robert Janowski nie będzie już prowadzącym teleturniej "Jaka to melodia?". Muzyk stracił posadę w TVP. Do sprawy odniosła się jego żona - Monika Janowska.

W poniedziałek, 9 czerwca, wszystkich zaskoczyła informacja o odejściu Janowskiego z show "Jaka to melodia?". W komentarzu, do sprawy nagłośnionej przez tygodnik "Flesz" muzyk wyjaśnił, że nie nowej edycji programu już nie będzie. O utracie pracy przez męża wypowiedziała się również Monika Janowska.

- Na ten moment nie ma w ogóle programu "Jaka to melodia". TVP wykupiło prawa do amerykańskiego formatu "Name That Tune", jednak prawa do tytułu "Jaka to melodia" ma tylko i wyłącznie firma Media Corporation, która do tej pory produkowała ten format - powiedziała Janowska w rozmowie z Plotek.pl. i dodała - Jeżeli nie ma programu "Jaka to melodia", którego Robert przez 19 lat był twarzą, to... nie ma też Roberta - dodała Janowska w rozmowie z Plotkiem.

Jakie plany na przyszłość ma Robert Janowski? Tego nie wiadomo, ale jedno jest pewne. Żona muzyka jest spokojna o zawodową przyszłość męża:

- Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy. Robert jest artystą niezależnym, w związku z tym myślę, że sobie poradzi - podsumowała rozmowę Monika Janowska.

ZOBACZ: Jaka to melodia? Wpadki i najlepsze momenty

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: