ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rozenek, Majdan i Nergal na wspólnej fotce! Co kombinują?

Rozenek, Majdan i Nergal na wspólnej fotce! Co kombinują?

30.09.2016, godz. 11:12
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Nergal
foto: Małgorzata Rozenek/Instagram

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i Nergal postanowili dopiec Dodzie? Na Instagramie Perfekcyjnej Pani Domu pojawiła się fotka, która zszokowała fanów Dody. Rozenek pozuje z dwoma miłościami życia piosenkarki!

Doda znana jest ze swoich licznych nieudanych romansów. Najgłośniejszym było chyba małżeństwo z Radosławem Majdanem. Wiele mówiło się też o związku z liderem metalowej grupy Behemoth Nergalem. Niedawno zakończyła się relacja z Emilem Haidarem. Haidar zrobił sobie niedawno fotkę z wrogiem Dody - Agnieszką Szulim. Wygląda na to, że tym razem Dodzie chciała w podobny sposób dopiec Małgosia Rozenek.

Na Instagramie gwiazdy TVN pojawiło się zdjęcie, na którym Perfekcyjna Pani Domu pozuje ze swoim nowym mężem Radkiem Majdanem i byłym ukochanym Dody - Nergalem. Małgorzata szeroko się uśmiecha i pokazuje gest "różków". - Spotkanie na śniadanie - głosi tajemniczy podpis pod fotką. Fani w komentarzach są bezlitośni dla Dody. - Doda się załamie jak zobaczy to foto, zresztą chyba już jest załamana, bo nikt o niej nie pisze, tylko wszędzie Majdanowie - drwi fanka gwiazd programu Azja Express.

#spotkanie #na #śniadanie @nergal69

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) 29 Wrz, 2016 o 2:12 PDT

Jak myślicie? Co Rozenek, Majdan i Nergal kombinują?

Zobacz: Najpierw Nergal podarł Biblię, teraz sprofanował godło Polski?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: