ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Top Model 6, odcinek 11. Z programu odpadli Ada i Adam

Top Model 6, odcinek 11. Z programu odpadli Ada i Adam

15.11.2016, godz. 22:58
Top Model 6
foto: Instagram

Za nami 11. odcinek Top model 6. W dzisiejszym odcinku bezkonkurencyjna była Daria. To ona wygrała angaż w trzech pokazach i sesję zdjęciową. Tyle samo szczęścia nie mieli Adam i Ada, którzy odpadli z programu. O zwycięstwo 6. edycji Top Model powalczą Daria, Patryk, Daniel, Ewa i Natalia. Jak myślicie, kto z nich wygra?

Za nami 11. odcinek Top Model 6. Tym razem uczestnicy pojechali do Madrytu, gdzie stanęli przed światowej klasy projektantami. Niektórzy z nich zachwycili ich swoimi umiejętnościami i urodą. Sześcioro z nich dostało angaż w pokazach mody, oraz propozycję sesji zdjęciowej. Najlepsza w tym zadaniu była Daria i to ona została wybrana do trzech pokazów. Tyle samo szczęścia nie miała Adam. Żaden z projektantów nie widziało go na swoim pokazie. To on odpadł w dzisiejszym odcinku jako pierwszy.

Wielu sukcesów @adamniedzwiedz ! W modelingu, sporcie, życiu... #topmodelpolska #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 1:04 PST

Tradycyjnie już na uczestników czekała także sesja zdjęciowa. Daria, Ewa, Natalia, Ada, Patryk i Daniel pozowali w różnych kreacjach. Rad i wsparcia udzielali im jurorzy oraz gość specjalny, modelka Monica Cruz. Ich zdaniem najlepiej z zadaniem poradziła sobie Daria. Zdecydowanie to był jej dzień. Dziewczyna swoją urodą i profesjonalizmem zachwyciła wszystkich. Zdaniem jurorów najsłabsze zdjęcie należało do Ady. To ona odpadła z programu. Tym samym poznaliśmy piątkę uczestników, która będzie walczyła o zwycięstwo 6. edycji Top Model. Macie już swojego faworyta?

Świetna sesja @adrianna_daniel Zgadzacie się? #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 1:10 PST

Zobacz: Emily Ratajkowski dziewczyną Bonda?! Wielka szansa naszej topmodelki

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: