WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Bartosz Bęgowski, syn Anny Grodzkiej ŚPIEWA W ZESPOLE WIDEO

Bartosz Bęgowski, syn Anny Grodzkiej ŚPIEWA W ZESPOLE WIDEO

07.02.2013, godz. 14:54
Syn Grodzkiej to wykapany tata
Anna Grodzka nie jest osobą samotną. Ma mnóstwo przyjaciół. Ma też rodzinę: byłą żonę i syna Bartosza, który w pełni zaakceptował zmianę jej płci, a teraz, choć nie rozmawia z mediami o swoim tacie, na pewno jest z niego bardzo dumny. Ma też z nim doskonały kontakt i często zwraca się do posłanki pieszczotliwym przezwiskiem Dede (z jęz. angielskiego daddy, czyli tatuś). Kim jest Bartosz Bęgowski? Od ponad trzech lat jest urzędnikiem państwowym i pracuje w jednym z biur senackich. Zajmuje się w nim sprawami międzynarodowymi i Unią Europejską. W Sejmie ma więc nierzadko świetną okazję, aby spotkać się i zamienić choć kilka słów z Anią, bo tak od czasu zmiany jej płci nazywa swojego tatę. foto:

Syn Anny Grodzkiej z czasów, kiedy była jeszcze mężczyzną, Bartosz Bęgowski to bardzo utalentowany młody człowiek. Podobny do taty - pracowity, rządny wiedzy, pełen pasji. Specjalnie dla Was znaleźliśmy wideo, na którym widać, jak syn Anny Grodzkiej oddaje się swojej pasji i - gra w zespole!

Syn Anny Grodzkiej, Bartosz Bęgowski gra w zespole! Bęgowski jednak nie zajmuje się muzyką na co dzień. Z wykształcenia jest magistrem stosunków międzynarodowych po Uniwersytecie Warszawskim i politologiem po Uniwersytecie w Lipsku.

Na co dzień pracuje w Kancelarii Senatu i studiuje podyplomowo zarządzanie projektami w Szkole Głównej Handlowej.

Znaleźliśmy nagranie, które pokazuje wokalne możliwości młodego Bęgowskiego. Posłuchajcie i oceńcie sami:

NOT IN PARIS tworzą Przemysław Baryła (gitara rytmiczna), Bartosz Bęgowski (wokal), Paweł Decyk (gitara basowa), Marcin Dylewski (perkusja) i Jakub Wojnowski (gitara solowa).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: