WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Byk ZMIAŻDŻYŁ 52-letniego rolnika! Tragedia w Andrychowie

Byk ZMIAŻDŻYŁ 52-letniego rolnika! Tragedia w Andrychowie

07.10.2016, godz. 12:14
Byk
foto: Jupiterimages

Agresywny byk zaatakował swojego gospodarza. Zwierzę było na tyle rozjuszone, że policjanci i lekarz mieli problem, aby dostać się na teren posesji. Kiedy lekarz w końcu dotarł do poszkodowanego 52-latka, okazało się, że było już za późno. Mężczyzna nie żył.

Byk zaatakował gospodarza we wsi Inwadł, położonej niedaleko Andrychowa w województwie małopolskim - podaje serwis wadowiceonline.pl. Do tragedii doszło w minioną środę, 5 października. Atak rozjuszonego byka widziało kilka osób. Świadkowie natychmiast wezwali pomoc i policję. Początkowo policjanci nie mogli dostać się na teren posesji, ponieważ zwierzę było naprawdę agresywne. Kiedy lekarzowi udąło już się dotrzeć do zaatakowanego mężczyzny, okazało się, że ten już nie żyje. Policja bada okoliczności wypadku.

Do podobnego zdarzenia doszło w połowie września w Świętajnie w województwie warmińsko-mazurskim. 33-latek został staranowany przez rozjuszonego byka na pastwisku. Mężczyznę w stanie ciężkim przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

Zobacz: Miąskowo (woj. wielkopolskie): Autokar z DZIEĆMI miał wypadek!

Źródło: TVN24/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: